Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomagam] Masz Pytanie Związane Z Pl'Em ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hej , jeśli masz jakieś problemy , pytania lub inne nurtujące was zagadki.

Nie wahaj się napisz tutaj. Odpowiem właśnie tobie w ciągu 1-30 minut.

Odpowiadam z dokładnym wyjaśnieniem co do szczegół.

Pamiętaj odpowiadam na pytania związane z PL'em..

Edytowane przez Lord Makin

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

Jeśli temat ma zostac macie się stosować do tego:

-nie prosimy o wycenianie

-nie prosimy o pytanie : Gdzie expić

-nie zadajemy durnowatych pytań jak np :

Dlaczego na feniksie nie chce pójść bojowy +6 za 40kk?

-nie zadajemy pytań o nic co jest tutaj:

To jest ukryta treść, proszę

Najczęstsze pytania

To jest ukryta treść, proszę

Dmg , 1 hit killer

To jest ukryta treść, proszę

Spis Hacków.

-nic o ustawieniach em2. dlaczego mi nie chodzi itp. Jest inny temat.

-nie prosimy o pomoc w zmianie eq. jest inny temat od tego.

-piszemy posty jedynie takie: cytat i odpowedz.

-zadnych innych wypowiedzi poza odpowiedziami na problemy innych.

 

 

 

 

Przykład:

 

 

Newbie : Nie umiem uruchomić metka

 

ProUser :

Nie umiem uruchomić metka

Wchodzisz w katalog gry po czym naciskasz ikonke : Metin2 i sie uruchamia.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Siema mam taki problem , jak jestem na ch2 i jest dużo sklepów to mi się gra przycina a jak wystawie sklep to po 10 min mi się całkiem zawiesza gra i nic nie mogę zrobić nawet wyłączyć . Mam neostrade 1 mb ponad 1gb ramu i procesor 1,1 .

Opublikowano

Siema mam taki problem , jak jestem na ch2 i jest dużo sklepów to mi się gra przycina a jak wystawie sklep to po 10 min mi się całkiem zawiesza gra i nic nie mogę zrobić nawet wyłączyć . Mam neostrade 1 mb ponad 1gb ramu i procesor 1,1 .

 

Powodzenia z procesorem.Masz za slaby.

Opublikowano

To ja 1? Dlaczego jak odpalam Metin2 zawisza mi sie i nie moge wybrac serwa?

 

 

 

 

 

@@@@DOWN

Tak gram.

 

 

Musisz odczekać chwilke a nie klikać odrazu.

Bo na początku jest jakby zwiecha a potem już normalnie.

Nie klikaj odrazu.

A ja statusów serwerów tez nie mam ale mi chodzi :)

 

 

Siema mam taki problem , jak jestem na ch2 i jest dużo sklepów to mi się gra przycina a jak wystawie sklep to po 10 min mi się całkiem zawiesza gra i nic nie mogę zrobić nawet wyłączyć . Mam neostrade 1 mb ponad 1gb ramu i procesor 1,1 .

 

 

Ja jak wystawie sklepik itp to tez mam czarny ekran.

Wylączysz to poprzez kombinacje klawiszy : ctrl + alt + delete

Poza tym sciagnij programy:

Game Booster

Advanced care system

Cleaner

oraz wylącz :

gg

skype

inne pierdułki

przy takim kompie tak będzie ;/

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Nawet jak odczekasz minute na ten przyklad?

Poza tym:

 

Wszelkie pytania/prośby/problemy na temat bota EasyMetin2 kierujemy tylko i wyłącznie w temacie użytkownika andrzejt17.

Link:

To jest ukryta treść, proszę

 

nic o ustawieniach em2. dlaczego mi nie chodzi itp. Jest inny temat.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

To ja mam taki problem bo dostałem bana za obraźliwy nick a w mailu co mi przesłali nie pisze kiedy mi go zdejmą :angry: i nie wiem czy dostałem na zawsze czy kiedyś mi to konto odblokują

90861113.jpg

986293370.png

Opublikowano

To ja mam taki problem bo dostałem bana za obraźliwy nick a w mailu co mi przesłali nie pisze kiedy mi go zdejmą :angry: i nie wiem czy dostałem na zawsze czy kiedyś mi to konto odblokują

 

Prosze bardzo ;)

To jest ukryta treść, proszę

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Opublikowano
To ja mam taki problem bo dostałem bana za obraźliwy nick a w mailu co mi przesłali nie pisze kiedy mi go zdejmą :angry: i nie wiem czy dostałem na zawsze czy kiedyś mi to konto odblokują
Dostałeś Perma.

Innym razem.

Opublikowano
To ja mam taki problem bo dostałem bana za obraźliwy nick a w mailu co mi przesłali nie pisze kiedy mi go zdejmą i nie wiem czy dostałem na zawsze czy kiedyś mi to konto odblokują

 

to byl pierwszy raz nie?

Dostałeś Perma.

Nie chrzań.

 

 

Za pierwszym razem czekasz tydzien.

Potem piszesz na IRC do nich aby im się przypomniec [ ew. support]

GM daje ci 5 minut na usunięcie postaci.

Jesli masz cos wartosciowego to bierz i usuwaj.

I tyle roboty ;)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ja tez mam pytani :)

Ostatnio gralem na dmg hacku na plu i wziolem wolny i ziomek dostal 5 x z szarzy :O Powiedzial ze zrboil screena i wysle do supportu metka ( gm ):O straszyl dosc powaznie bo potem nie dawal mi zyc przez 3 dni :(

I tu moje pytanie : Czy dostane na 100% ban? I czy latwo da rade takie cos podrobic ? Screena oczywiscie.

Opublikowano

Zawsze mozesz powiedziec ze mial wielkie lagi :P

poza tym nie zawsze wysylają.

raczej na 80% on cię straszył.

Nikt nie walczy z przygotowanym palcu na print screen ;)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ja tez mam pytani :)

Ostatnio gralem na dmg hacku na plu i wziolem wolny i ziomek dostal 5 x z szarzy :O Powiedzial ze zrboil screena i wysle do supportu metka ( gm ):O straszyl dosc powaznie bo potem nie dawal mi zyc przez 3 dni :(

I tu moje pytanie : Czy dostane na 100% ban? I czy latwo da rade takie cos podrobic ? Screena oczywiscie.

 

Moim zdaniem on ci nawet SS nie zrobił, bo nie zdążył,a teraz próbuje Cię nastraszyć.

 

@xavi9756

 

Najnowszy serwer = Najtańszy serwer.

g0Tef.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...