Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Db Bot Problem


Bukaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wytłumaczę ci jak ja włączam z botem i działa bez crash'y

 

1. http://img823.imageshack.us/i/84920432.jpg/

 

Włączamy to gówno co ma łepetynke do królika podobną :)

 

2. http://img835.imageshack.us/i/21377002.jpg/

 

Sr proxy.

 

3. http://img52.imageshack.us/i/97835743.jpg/

 

3.1. Wpisujemy ip zszc fire 72.55.143.209.

3.2. Klikamy start.

 

4. http://img826.imageshack.us/i/53659810.jpg/

http://img832.imageshack.us/i/91999294.jpg/

 

Wchodzę w folder bota, następnie wchodzę w kolejny folder.

 

5. http://img836.imageshack.us/i/26020172.jpg/

 

Włączam bota.

 

6. http://img823.imageshack.us/i/61402810.jpg/

 

Wybieram ścieżkę do klienta i nic więcej nie klikam, po prostu go minimalizuje cofam się do głównego folderu.

 

7. http://img823.imageshack.us/i/82837952.jpg/

 

Uruchamiam Loadera.

 

8. http://img831.imageshack.us/f/12842019.jpg/

 

Zaznaczam Redirect IP i klikam Launch to by było na tyle, po uruchomieniu silka wpisuje raz id i pw klikam enter, uruchamiam autologin i klikam start minimalizuje silka i idę oglądać film :)

 

BTW Serwer nadal jest check !!!

 

 

http://www.megaupload.com/?d=BG7IM8JH

Auto Login

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=211e92c889504ab7770ee260abbcc8d58dcff36471081aad4274272aa79feb19-1277299509

Skan

 

http://w85.wrzuta.pl/plik/5fMu4nOwS8m/0_zszc_loader_v1.2

Loader v 1.2

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=99ccfd5731a4c15effd1b085707139453f9df7a0ff49431b14e0b37d10eaa05b-1282319221

Skan

 

pobierz to co trzeba i zrób tak jak ja opisałem jak za trudno z linkami podam opisowy :

 

najpierw włączasz: SRO-DB Bot - ZSZC Loader i minimize

potem : SrProxy i wpisujesz w ip : 72.55.143.209

potem : sro-db.bot-loader i klikasz agrre (włączy się bot) NIE KLIKAJ START GAME

potem : wybierasz ściezkę do sro_client i klikasz safe settings (englisch patch ma być NIE zaznaczone)

potem : włączas Loader

potem : zaznaczasz redirect IP i lanch (włącza się silk)

potem : w silku login hasło wpisujesz potem klikasz conect i naciskasz windows+D i w auto_login klikasz start

nieudane.png

Jeśli pomogłem to możesz wdupić mi +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...