Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]50 Znaków - Błędny Pomysł.


Kronk

Ankieta  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wprowadzenie funkcji "50 znaków" to dobry pomys??

    • Tak
      12
    • Nie
      24
    • Nie mam zdania
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio na forum Kokosz podjął decyzję o wprowadzeniu "50 znaków".

Co jednocześnie zamknęło rozwój m.in: Ankiet, Pojedynków.

Istnieją również tematy, w których pisanie 50 znaków to zbędny wysiłek.

Według mnie zostało to wprowadzone bezmyślnie. Oczywiście forum uniknie przez to zbędnego spamy. Typu "Leci +" "Dobre".

Ale także skutecznych, a zarazem krótkich odpowiedzi. Nawet pojedynki na tym ucierpiały.

Jeżeli ktoś mnie wyzwie, oprócz słowa "Tak", "Nie", mam opisywać pogodę, opowiedzieć co dzisiaj robiłem? Bo "Tak" "Nie" to tylko 3 znaki. A to stanowczo za mało.

Oprócz tego z forum polecił Szymek, który wyraził ironię na temat wprowadzenia tej funkcji.

Sądzę, że błędna decyzja pociągnęła za sobą konsekwencje.

Opublikowano
50 Znaków - Błędny Pomysł ?

 

moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł ;)

 

przynajmniej wypowiedzi są bardziej rozbudowane a nie typu

 

" masz plusa i 5 "
tak !
nie !

itd...

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Zgodzę się z tym. Ale opcja powinna być usunięta z pojedynków czy pogaduszek.

tutaj się z Tobą zgodzę, w pojedynkach często odpowiedź wyzwanego to 3 litery tak/nie

jak masz z tego zrobić 50 znaków ... więc akurat w tych 2 działach powinno to być zdjęte

Opublikowano

To zabezpieczenie przed zbędnym spamem.

 

Nie trzeba pisać odpowiedzi typu "Tak/nie" wystarczy założyć ankietę.

 

Poza tym. Te 50 znaków zawsze można w przyszłości zmienić ;]

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Makin, ale chodzi o to że w pojedynkach trzeba przyjąć lud odrzucić wyzwanie, więc co wtedy napisać ;D

 

DualCorePL

wystarczy kliknąć odpowiedz na ostatni post i gotowe ...

Opublikowano

Coś kreatywnego w końcu to FanArt ;d

 

Np. "Przyjmuję waści wyzwanie, co by sromotną klęską w przyszłości waść okryć"

 

:D

 

A tak serio, po prostu utrudniamy życie spamerom typu Kecupa i Januszka ;p

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nikt nie będzie pisał w pełnym zdaniu, na dużo tematów wystarczy krótka odpowiedź, jak chcecie zapobiec postom typu "super, masz +" to dawajcie za takie posty warny albo włączcie tylko tam te 50znaków co i tak będzie bezsensowne, będą posty "super, masz +++++++++++++++...." . Jak chcę napisać "Nie" to będę pisał "Nie. 50 znaków - sratatatatatatattatatatatta..."

Opublikowano

jezus wy wybredniacie jak macie coś napisac wstawcie kilka spacji i macie 50 znaków pomyślcie czasami troche

 

A jak do tematu to bardzo dobry pomysł

 

 

Opublikowano

Coś kreatywnego w końcu to FanArt ;d

 

Np. "Przyjmuję waści wyzwanie, co by sromotną klęską w przyszłości waść okryć"

 

:D

 

A tak serio, po prostu utrudniamy życie spamerom typu Kecupa i Januszka ;p

 

Sama idea jest dobra, ale trzeba ją przekształcić.

Z pojedynków na pewno trzeba ją usunąć, waści Panie:)

Opublikowano

Waść panie, to świadczy o tym że nie umiecie się wysilić i napisać pełnym zdaniem ? :P

 

np. Przyjmuję twe wyzwanie, pojedynek można uznać za otwarty.

Opublikowano

Omijam to straszne zabezpieczenie dodając spacje na końcu. Zmniejszyć limit i będzie ok.

Opublikowano

Teraz będzie spam typu (gteshdugtwsidjghqwidjiysowrkefiwhetigyiejtuhq9eigi0w-iqrtjeiyhgtwswketopkwprepyothtyu88erfdgdhg)

A jak ktoś będzie chciał napisać coś normalnego to będzie musiał spacjować

Ja nie mam zdania bo z 1strony to pomoże a z drugiej zaszkodzi

s2c77Oa.png

Legenda
Opublikowano

Ale jeżeli chodzi o Pojedynki to jest to Epic Fail.

Zamiast napisać poprostu Głos na Kronk'a czy coś trzeba pisać Głos na Kronka aoifgsuodgsauio gb .

I dopiero wtedy można posta napisać.

Opublikowano

Jakieś konkretne propozycje? 40? 30? a może 35?

Mniej niż 20 to już zagrożenie na pojawienie się wiekszego spamu.

 

Proszę o wypowiedzi.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Idea sama w sobie jest bardzo dobra i popieram tutaj administrację, ale w pojedynkach fakt faktem trochę to utrudnia głosowanie, tym bardziej, że mamy i tak wyłączone naliczanie postów tam.

1321896841-U198706.png

Gość Mounthains
Opublikowano

25, 30 by pasowało.

sratatatatatatatatatatatatatata...

 

Daję Ci 24h na przemyślenie to co zrobiłeś.

top@ Tak ciężko z łaski swojej napisać 50 znaków? Wystarczy napisać 2 zdania! 2 zdania i macie swoje 50 znaków.

Powinno wszystko zostać tak jak jest prócz fanartu.

EDIT@ Wypowiedzieli się jeszcze tutaj kidmody itp. Otóż problem pewnie w tym, że nie da rady napisać "warn za spam" "close". Jakże mi przykro.

Opublikowano

[/size][/font]EDIT@ Wypowiedzieli się jeszcze tutaj kidmody itp. Otóż problem pewnie w tym, że nie da rady napisać "warn za spam" "close". Jakże mi przykro.

 

ja tam zawsze jak zamykam to pisze dla czego, chyba że sprawa jest jasna, ktoś inny powiedział dla czego temat powinien być zamknięty, albo na życzenie autora ;)

 

 

Lecz nie wszyscy. Nie rób mi tu offtopa

Opublikowano

Z wyłączeniem samych pojedynków. W galeriach i tutorialach ma to dobre zastosowanie podobnie jak w ogólnym FA, komentarze typu "beznadzieja" pod czyjąś pracą też za wiele nie wnoszą do dyskusji niestety.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

ale marudzicie.

ja tam odczułem mniejszą ilośc spamu.

Wiec nie przesadzajcie.

50 znakow w sam raz.

w pojedynkach pewnie przeszkadza ale to juz nie moja działka.

ogolnie spoko jest :)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...