Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fms Najlepszy Na Metku Pl Jak Narazie


Samii123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcę pochwalić się co udało mi się zdobyć na twierdzy (s4) metin2 pl za pomocą IS:)

 

211xba.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jeżeli zły dział to przepraszam i prosze o przeniesienie !

 

To nie jest fake!

Takiego miałem farta!

Nie dalem całego ss z serwem bo mam taki pro net że z godzine by tego ss wrzucał ..

- wole jak cos;d

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Wiem ze to nie wystarczajacy ale..innego nie jestem w stanie dac

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

mi to wyglada na priva... fms na 1 miejscu w eq a w kamer modzie mozna zmieniac sr automatycznie majac fms w 1 miejscu w eq to fake na bank... Jeżeli jednak rl to szacun ziom ;D Za co minus dzieci ? pozatym czcionka omg ogar neosy


9gm1.jpg




Opublikowano

4x up nie wstawie bo moj kosmiczny net zabrania ..

 

To nie na modzie kamera ale kurde no nie udowodnie...

Trudno wystarczy ze normalni zaufaja:)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

myślisz ze ktoś uwierzy w takiego ss ? ja stawiam na priv ^ ^ albo też paint ;D

 

@edit hmm napisz mi królestwo i ch przyjde zobaczyć i wtedy bedzie to wiarygodne ^ ^

Weezy%20Boss_eune_59_5_logo.png

Opublikowano

Max Śr um to 65 % bodajże ( nie jestem pewien ) jak dla mnie to FAKE ... Udowodnij że to PL to Ci uwierzę ...

oficjalnelogo.png

Opublikowano

Czy to przypadkiem nie jest przerobione w paincie ?

Bo coś mi się wydaje że max śr jest 5x może 60 ale nie 7x O,O

 

Jednym slowem sądze że to FAKE

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Gram na twierdzy... Pokażesz go w tobołku za 999kk? Jak nie to fake na 100%!

 

@up max to 61. Pytałem się przed chwilą modka na IRCu ;]

 

@Do autora...

Prawda zawsze wyjdzie na wierzch ;]

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Heh co to za problem? robi się spol z czcionką PL a potem w navicat takiego FMS-a

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Nie ma się co podniecać tylko Temat zamknąć ( jak dla mnie to FAKE ) dopóki dopóty nie udowodni tego "normalnym" zjdęciem ...

oficjalnelogo.png

Opublikowano

I zapomniałem dodać... Raport za zły dział. No i jak pisałem prędzej max śr do 61% - ja to wiem od modka z IRCa

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Kur..nie piszcie juz tutaj postow jutro bd u siebie i wrzuce ss fmsa razem z serwem i widocznymi lvlami przy nicku

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Fake, maksymalne śr to 60 tak jest napisane na wiki metin

 

 

heh w ribie max 61 sr

 

a w fms nie pisze

 

sa kropki ...

 

http://wiki.metin2.pl/index.php/Miecz_Pe%C5%82ni_Ksi%C4%99%C5%BCyca

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

To jest fackTo jest fack :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Kocham c++

 

Symfonia C++ najlpsza internetowa książka o c++ dla początkujących sam sie z niej uczyłem :)

ptaki9wudw3tb4.gif

9adc2b66942ff0dfra1pq2crh8.gif

Legenda
Opublikowano

Spoko tylko że na PL'u jest inna czcionka :<

Więc niestety twój super plan się nie powiódł.

I wrzucało by się długo?

WTF ? Zdjęcia mają po 2MB max.

Opublikowano

możesz tez zmniejszyć wagę zdjęcia

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&q=jak+zmniejszyc+wage+zdjecia&aq=0&aqi=g10&aql=&oq=jak+zmniejszyc+wa&gs_rfai=

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...