Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura + Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o wykonanie sygnatury dla mnie, w nagrode dam dzienny limit plusów(co prawda łopata jest fajna ale już troche nudna ;) )

Szczegóły:

Tematyka: Herb Manchesteru United :P (do sygny można dorzucić naniego lub andersona)

Rozmiary:- na forum

szczegóły: kolor czerwony/ podchadzacy pod czerwien, napis przemo143 ;)

Za ładną prace dam mnóstwo +/- zależy co kto woli i słit komcia w profilu na życzenie xD

Opublikowano

Daje Avatarek :)

Zaraz dam edita i sygnature wstawię (Wykańczam)

przemoavatar.png

 

@Edit Sygne dam jutro bo mi się skasowała ^ ^ .

ehhh

Opublikowano

Vented: wielkie dzienki za avka, dostaniesz nagrode

@up srednio mi sie podoba ale dostaniesz plusika za to ze sie natrudziles troche;D

Opublikowano

No i moja praca na marne ;) Nie zauważyłem posta niżej :D

Ale jak coś to masz

nampc.png

Ktoś musiałby zrobić napis ;) Sorki ale coś nie wychodzi mi jak coś na pisze. ;/

Zawaliłeś troszkę tym renderem oraz tym czerwonym pędzlem xD reszta nawet nawet :)

Opublikowano

No i moja praca na marne ;) Nie zauważyłem posta niżej :D

Ale jak coś to masz

nampc.png

Ktoś musiałby zrobić napis ;) Sorki ale coś nie wychodzi mi jak coś na pisze. ;/

 

W sumie to i tak za wysoka ta sygna, patrz regulamin globalny.

Nie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...