Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1 Hit Killer Sposób Na Pl .. Niestety Działa


saret

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomyślałem .. zrobiłem i działa .. nie zrobiłem swojego 1 hit kilera.. problem bym w tym ze client był za nowy .. a jak odpalic metin2.pl na starym cliencie jak do prv?

 

1. instalujemy metina z 2008 r ..

2. Sciągamy Moda Pana Kamera do metin2.pl

3. instalujemy go do metina z 2008 roku

4. wrzucamy 1 hit killer

5. Cieszymy sie działającym 1 hit killerem na PL

 

PS. miałem wątpliwości czy o tym pisać czy nie ... ale mam uraz do PLa wiec nie mam oporów ;]

 

Miłego Hackowania oO . Saret

Opublikowano

hahaha jasne , ogólnie to nie jest możliwe chyba na privach grasz ziomek...

 

Nie działa ;]

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Opublikowano

hahaha....

 

kolego nie na pl bo juz to robilem z miesiac temu.

 

chyba ze kamer ma nowego moda co mozna miec 2 pliki pc...

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Ale wiecie ,że wtedy będziecie musieli dogrywać wszystkie pliki (atlantyda , moby) ...

1282649553-U148832.jpg

Bywalec
Opublikowano

mi coś nie działa włączam metin2mod.exe i wyskakuje LOG

 

@EDIT

Jak ktoś może mi pomóc to niech napisze co zrobić

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

ehh ile razy ludzie będą pisać

 

1hit killer polega na odepchnięciu mooba za mapkę po czym on deda

na PL jak moobek wyleci poza mapkę to kick'a

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem czy to działa ale kto ma log'i tzn wyskakuje LOG ERROR to niech zainstaluje metka 2009 i moda PL niby wtedy działa bo te hit killery dopiero działały na 09/10 metku jeśli chodzi o PL

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

UP To nie działa kicka znów więc nigdy nie będzie działać 1hk na PL

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...