Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Tut]Jak Zrobić Wachlarz Leżącego Smoka


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Przedstawię Wam mały bug jak zrobić Wachlarz Leżącego Smoka.

 

beztytuuls.jpg

 

 

Potrzebne będzie nam:

1) Mnisia zbroja +0+1+2

Mnisia_zbroja.jpg

2)Zwój błogosławieństwa

Zwoj_Blogoslawienstwa.jpg

 

Gdy mamy już co potrzeba ulepszmy mnisie do +2 (polecam zrobić sobie ok. 10 sztuk)

 

Ostatnim krokiem jest ulepszanie Mnisich na +3

 

Gdy zawiedzie otrzymujemy ten wachlarz :)

 

Dużo osób już to zna ,ale myślę że się przyda komuś :)

 

Pozdrawiam

glinka333

__________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________

*Dany sposób na pewno nie wypali gdy gramy na serverze gdzie od +0 do +6 mamy 100% szansy na ulepszenie!!!!

*Testowałem na: BoundMt2, starym Zzyt2, SDlongju!!!!

*Nie gwarantuje że działa na każdym serverze !!!!

Opublikowano

Pamiętam na Sdlongju jakiś rok temu to było, ten wachlarz tam bez KD po 100k walił :D

 

 

Potem bana mi dali :<

 

I zablokowali możliwość robienie :D

Opublikowano

Nie rozumiem.

 

Masz wachlarz +9, i za zniszczenie mnisiej bodziem robi ci za free wachlarz na x1

 

 

1. Nie pamietam od którego xD

Opublikowano

@KsP

 

 

Napisałem Na jakich serverach działa/działało. Gdzie dalej działa to sami już musicie sobie sprawdzić.

 

@Konaraddd

 

 

Napisz jeszcze raz twojego posta ,ale po Polsku bo nie rozumie o co Ci chodzi :)

Opublikowano

Czyli robimy mnisią na +2... I pali na +3 to dostajemy leżaka? o.O


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

A na Du-Li nie będzie działać bo zanim mi spali na +3 to łohoho xD

 

Jest dużo na ulepszenie chyba xD


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Ale to jest Bug?

 

Czy specjalnie dodane do serwera? :D

 

Bo trochę dziwne to że głupie spalenie na +3 i dostaje się item xD


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

a skad tutaj wziasc mnisie +0 skoro u npc wszystko +9 ... ?

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

Kurde.. No właśnie :D

 

Nie pomyślałem xD

 

Ale można na 11lv dropnąć :D


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

@BePower

Robisz postać 1 lv bierzesz ją do gildii ustawiasz na modzie by oddawało Ci exp :D na 1 lv pełno tego leci :)

 

 

@MówMiPanie

 

To jest raczej BUG :D

 

Na BoundMT2 masz 70% za 1wsza mnisią mi się udało :D

Opublikowano

A tam nie ma bodzi? :D

 

Na Du-Li (chyba) są xD

 

A może nie ma? Nie wiem :D


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...