Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imha - expowisko przeklętych potworów.

Na imha można dropić od 9 poziomu do 21 poziomu

Najbardziej opłacane jest dropienie od 15 poziomu do 21 poziomu.

Możemy dojść do Imha przez M2 (obszar bakra) lub teleportować się u Staruszka (od 11 poziomu).

Imha.jpg

Infoteczka :

Żyły które można dostrzec :

 

# Diament

# Ebonit

# Jadeit

# Kryształ

# Kawałki Pereł

# Białe Złoto

# Ametyst

# Sterta Muszli

 

Npc :

 

# Teleporter (Teleportuje do m1 i m2.)

# Strażnik Ziemi (Sprzedaje ziemię dla gildii za 40 kk do 80 kk. Cena ziemi zależy od rozmiaru.)

 

Moby :

 

# Przeklęty Wilk

# Przeklęty Alfa Wilk

# Przeklęty Nieb. Wilk

# Przekl. Nieb. Alfa Wilk

# Przeklęty Czerw. Dzik

# Przeklęty Niedźw.

# Przekl. Niedźw. Grizzly

# Przeklęty Czar. Niedźw.

# Przeklęty Tygrys

 

Drop :

# Rib - Ostrze z czerwonej stali

# Fms - Miecz pełni księżyca

# Jesion - Wachlarz jesiennego wiatru

# Antyk - Antyczny dzwon

# 5kotna - Pięciokątna Tarcza

# Śmieci - wu-zi , sun-zi itd..

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

tak apropo czemu piszesz ze od 15 do 21... na 13 lvlu najlepiej dropi mialem dropa 15-16 az do 23 i 0 fms ani antyków a riby zadkosc... koz leci duzo od 15 a na 13 jest git leca fms antyki riby itd przez 24h botowania na em2 6 fms 4 ribki 7 jesionów 3 antyki i 10-15 koz;d sun zi wgl nie leci ;d

76561198017353072.png
Opublikowano

@edit

Najlepszy drop jest od 6lvl do 16 !!

 

Ale poradnik jest fajny i estetycznie zrobiony:)

Kocham c++

 

Symfonia C++ najlpsza internetowa książka o c++ dla początkujących sam sie z niej uczyłem :)

ptaki9wudw3tb4.gif

9adc2b66942ff0dfra1pq2crh8.gif

Opublikowano

Nein! najlepszy drop jest na 1lvl <_<

Teraz jak dzieciaki z podstawowki bedziecie sie spierac na ktorym lvl najlepiej dropi. Mamy oceniac tutorial, a nie spamowac i dyskutowac.

@Topic

Ogolnie poradnik estetyczny. Ladnie opisales cala wyspe ale niestety bylo i jak wyzej pisali nawet z screenami potworkow. Ale masz tego - :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...