Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Bicie Sklepow Na Srodku Kola


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka ... przed chwila na s23 widzialem jak jakas wojka bila sklepy na srodku kola ... bicie bylo bez zadawania dmg ale wyciagala je poza kolo i dedala na wolnym ... jak to mozliwe ? jakis nowy czit czy moze ja zacofajny jestem ^^

HBV27j.png

Opublikowano

Raczej jest to kamer mod. Pewnie Wlaczyla Ghost Lub cos podobnego.

Pomogłem ? Daj + A jeśli nie to tez daj to nic nie kosztuje

Opublikowano

Na EasyMetin2 by Andrzejt17 można.

 

Jak to działa ?

Instaluje EasyMetin2 ---> Włączasz Metin2 przez EasyMetin2 ---> Logujesz się na postać ---> Ustawiasz tryb "wolny" ---> Bijesz do bólu

 

 

 

Pomogłem ? daj minuska

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

heh ...dzieki za odpowiedzi ... up dobry pomysl na zarabianie kasy masz xD

nie trudno w tych czasach znaleźć osobe z ranga na - ponad 50lv i dobrym eq ...w dzisiejszych czasach trzeba pierscionek ubierac jak sie shopa otwiera ^^

HBV27j.png

Opublikowano

Da sie Ja tam wczoraj na s13 rozwalilem goscia z 70lvl ranga na ujemnym i kilof dropnol ;/ a szkoda bo mial fms+9 i boga +8 Wystarczy miec najnowszy easymetin2. wlaczasz wolny wypychasz z kola i jak ma range na -- i sklep jest poza kolem dajesz ''wrogi''i bijesz zawsze cos poleci :)

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...