Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zarabianie Od 20Kk Do 50Kk - Dziennie =)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec tak zaczynajmy...

 

 

Kupujemy/Dropimy - 5-kotną 21.jpg. Następnie szukamy ulepszaczy :@@Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg@@Kawa%C5%82ek_zepsutej_zbroi.jpg@@Ezoteryczny_przewodnik%2B.jpg@@Nieznany_talizman.jpg@@Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg. Gdy mamy ulepszacze robimy tarcze na +7 przy dobrym szczęściu wejdzie i będziesz bogaty.

 

 

Cennik :

Pieciokatna_tarcza.jpg +0/+4 - 250k/500k , +7 - 1kk-5kk

Kawa%C5%82ek_zepsutej_zbroi.jpg Od 50k do 300k

Ezoteryczny_przewodnik%2B.jpg Od 10k do 150k

Nieznany_talizman.jpg około 50k

Rybia_o%C5%9B%C4%87.jpg około 10k

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

U nas na s24 +9 po 6 chodzi ^^ ^_^ ^_^ ^_^

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

ja tam wole sposób FB w 12h mam na 7 kontach razem 70 malzy = 60-70kk ;)

 

Zgadzam się dużo bardziej się opłaca a na Feniksie drogie małże :D

Opublikowano

Omg co za tut. Może jeszcze zrób taki że dropimy yangi robimy szeroki do+6 i sprzedajemy? To jest zwykłe ulepszanie ameryki nie odkryłeś. i nie pisz że nie wszyscy wiedzieli, bo chyba każdy umie ulepszać.

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Buahahaha, to 5kątna +9 po 8kk xD

 

Zrąbany TuT !

Lepiej mogłeś napisać żeby iść do V2 i zbierać dzwonki

 

Nie daję ani + ani - -.-

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

"5 kotną"... Już myślałem, że znajdę coś fajnego, a tu o ulepszaniu... Pozatym mogłeś napisać 0-xxx kk, bo jak ktoś nie ma szczęścia...

Modna sygnatura.

Opublikowano

Masz tego plusika ode mnie ;x. Możliwe, że się przyda. Koledze powiedziałem to on na to, że tak zarabia od jakiegoś czasu. Dzięki :>

Cheatujesz - jesteś zerem.

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...