Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zarabianie Na Całkowitym Leaglu Na Pl!


ScoorVysyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik może i się nadaje ale na nowych serwerach.

Na monastyrze : biała (55kk) , niebieska (30kk) , krwawa (25kk) a bojowy +7 (10kk)

 

Czyli u mnie się nie opłaca :<<

Dam ci ++

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

chodzi o te perly ;p u mnie na s5 to biala min 40kk wiec wiesz ;p a w dt tez sie nie oplaca bo jak spali to nie fajnie moze bede robic ale tylko do +6 chodz bedzie maly zarobek;/ albo sproboje w dt i kupie +6 za 10kk jak bedzie okazja

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

czy ty robiles kiedys bojowy? ;d albo nimfe? od +2/3 do +6 bez zjarania szanse moze z 10% ;d mi na 13 bojowych zrobil tylko 1 do +6.. na +7 juz 3x z bodziem zjaralem go... nimfe to na poczatku bylem glupi i od +1/2/3 robilem tez z 10 zjaralem potem kupilem +7;d i ja z bodziem zrobilem na +8 ale do +6 potem zeszla wiec nie radze tak zarabiac chyba ze ktos urodzil sie w czopku do ulepszania xD mój kumpel w m2 na 3 botach na s14 po 40-60kk wyciagal na sun zi itd... i w tydzien wbil 12 lvl gildi przy tym .... on nie liczyl bonów bo wpadl mu 12 inta :P to sobie na buffa zakosil i10 krytyka :P na 1 postac a tak to nieraz nawet mu po 1k pz:P dropaly

76561198017353072.png
Opublikowano

ale trzeba miec tez jakas kaske na rozkrecenie tego interesu bo ani rusz np na : s2 ;]

tutek bardzo fajny i pomyslowy...

@OffTop polecam zarabianie na malzach jak kaski na to nie macie B)

Opublikowano

Pozdrowienia z Monastyru gdzie biała perła kosztowała całkiem niedawno ok. 50kk. Tak 50kk, nie 5kk, a małż ok. 2kk ;)

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...