Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cała Fabuła Gry - Czy Istenieje Coś Takiego?


Treej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w CA gram jakiś tydzień i chciałbym się spytać czy ta gra ma jakąś taką ukrytą fabułę? Tzn. Nie wiem czy to tylko jest gra na zasadzie wybierz mapę, rodzaj i graj czy coś takiego jak kojarzy mi się mapka Cabin Faver i ta z Quarantine Regen.

 

 

Trafiamy przez przypadek z grupą wojskową do pewnego domku,

w okół unosi się tajemnicza trująca substancja a my kontaktujemy się z bazą by nam pomogli,

jednak oni [baza dowodzenia] szukają nas a my znaleźliśmy się

w potwornym niebezpieczeństwie - wszędzie grasują Zombie - Zarażeni komandosi; koledzy z wojska.

Gdy przetrwaliśmy już 10 ataków nagle z piwnicy domku wychodzi ich przywódca [11 runda] i odtąd jest coraz gorzej...

nie doszedłem na hardzie ani Extreme do 15 rundy ale widziałem że tam się coś ze światłem robi jeśli wiecie co to napiszcie :D.

W końcu nas znaleźli... ledwo żywi zostajemy wciągnięci do helikoptera którym odlatujemy wraz z resztą załogi...

nagle dzieje się z nami coś dziwnego, boli nas coś - Zmieniamy się w Zombie,

zostajemy przetransportowani do mapy Quarantine Regen by na wyleczono lecz my zarażamy ludzi...

 

 

Teraz nic nie rozumiem xD Mówiąc mapa Quarantine Regen chodzi mi o tą mapkę z tym laboratorium [nie Sector 25]

 

o ta mapka:

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeśli ktoś zna lub czytał tą historię gdzieś lub wie o co chodzi... i napisałby to tu to byłbym bardzo wdzięczny ;)

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

no mi się wydaje że fireteam jest tak jakby fabułą... bo najpierw było to na pustyni że trzeba zdobyć jakieś dokumenty, potem ta chata, więc coś musi być ;) ale dokładnie nie wiem, rzadko gram w CA, nie interesowałem się tym zbytnio

Opublikowano

O widziałem o co chodzi z tym Fire Team w Desert Thunder:

 

Do bazy głównej żołnierzy irańskich została wysłana specjalna grupa by przechwycić tajne dokumenty,

niestety cała grupa poległa prócz jednego żołnierza którego nie udaje nam się ocalić

[gdy wchodzimy do pokoju żołnierz siedzący na krześle daje nam jakiś świstek papieru po czym umiera].

 

Tyle wiem z Fire Team w Desert Thunder.

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Masz racje Fireteam i quarantine regen jest powiązane, tak że po misji na desert tunder żołnierze zostają zarażeni w overdose(quarantine), a reszta ucieka się bronic do chaty w cabin fever

 

 

deidara2.png

 

Opublikowano

a jak zrobic te misje wlasnie mysle i mysle i nie moge tego rozgrysc :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...