Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawody ranga od 10 lvl do 17lvl


musik95pl

JAKA JEST DOBRA BRON NA MEDICA ??  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. x

    • K1
      8
    • P90
      13
    • Mp5
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam organizuje zawody na medica

 

mapa bendzie codoro lub jak ktos ma prem to jakas leprza

 

< dopuszczalne bronie na 3 slot to , Mp5 , k1 i p90 , < jak ktos ma premium to niebendzie mogl grac na members items > Brak px !!! Podawac nicki i odrazu jaka bronia bendzie grał i czy chce Do dec. czy NIU i jaki ma lvl i czy ma premium . Mecz rozpocznie sie 24.11.08 o godz 18.00 !!! jak sa pytania to pisac na gg ( sygnaturka)

 

 

Dec.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

 

 

N.I.U

1.Musik95pl K1 17 lvl brak premium

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Opublikowano

człowieku ile masz lat w twoim "ogłoszeniu" można znaleźć z 10 błędów w dodatku nie podałeś nawet połowy informacji a chyba nie masz zamiaru po każdej wypowiedzi prosić o nick kogoś ?

Za spam będzie report.

 

Poza tym kto by chciał brać udział w zawodach 10- latka ?

 

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

13648.gif

9263.jpg

Młody pro daje czadu na TS part 1

Mlody ts part 2

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

 

10 postow [ ]

20 postow [ ]

30 postow [ ]

40 postow [ ]

50 postow [ ] < Liczenie postów ? kolejny powód do spamu .......

60 postow [ ]

70 postow [ ]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

 

"jAk Ci PoMoGłEm To DaJ 5"
chcesz 5? dam ci 1
Opublikowano
czlowieku ile masz lat w twoim "ogłoszeniu" można znaleźć z 10 błędów

a za spam będzie report

 

poza tym kto by chciał brać udział w zawodach 10- latka ?

 

 

 

 

W twoim przypadku ja mam 19 lat nie wiem jak ty ...... chyba kazdy pisze z blendami wazna jest wypowiedz a nie jej wyglond !!!

 

Opublikowano

nie ważne są oczy które bolą po czytaniu twoich postów

 

19 lat? nie żartuj skopiowałeś czyjegoś hacka a 3-6 posty dalej, tego samego dnia napisałeś ze jest beznadziejny

chyba każdy się ze mną zgodzi..

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

13648.gif

9263.jpg

Młody pro daje czadu na TS part 1

Mlody ts part 2

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

 

10 postow [ ]

20 postow [ ]

30 postow [ ]

40 postow [ ]

50 postow [ ] < Liczenie postów ? kolejny powód do spamu .......

60 postow [ ]

70 postow [ ]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

 

"jAk Ci PoMoGłEm To DaJ 5"
chcesz 5? dam ci 1
Opublikowano

tak przyznaje ze na poczontku myslalem ze jest dobry bo wszstko ladnie chodzilo . ale teraz juz niewchodzi i sie cos powalilo wienc napisalem zeby zamkneli tamten post dobra koniec klutni rozejm ... ten post jest o meczu a nie o blendach

Opublikowano

Człowieku moja rada.

 

Weź się naucz najpierw ortografii najlepiej kup słownik a następnie zabieraj się za organizowanie czegokolwiek.

 

"klutni" ?

"niewchodzi" ?

 

 

No rozumiem jeden błąd może się zdarzyć ale nie aż tyle!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...