Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Najdroższy I Najtańszy Serwer Koniec Problemów!


R@Mek

  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1.Najdro?szy serwer

    • Monastyr
      10
    • Feniks
      3
    • Obsydian
      1
    • Twierdza
      3
    • Astral
      1
    • Grymuar
      2
    • Almanach
      1
    • Onyks
      1
    • Agronas
      2
    • Gromo
      0
    • Arkantes
      0
    • Monolit
      0
    • Exandors
      2
    • Kirian
      6
    • Eteor
      1
    • Serwandes
      3
    • Elares
      0
    • Phobos
      1
    • Deimos
      2
    • Endurion
      1
  2. 2. 2.Najta?szy serwer

    • Phantos
      13
    • Kronos
      0
    • Orion
      1
    • Candia
      1
    • Endurion
      2
    • Deimos
      1
    • Phobos
      1
    • Elares
      0
    • Serwandes
      1
    • Eteor
      2
    • Kirian
      3
    • Exandors
      1
    • Monolit
      1
    • Arkantes
      1
    • Gromo
      2
    • Argonas
      0
    • Onyks
      2
    • Almanach
      1
    • Grymuar
      2
    • Feniks
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie 1. mojim zdaniem Kirian Uwaga! dodałem tylko 20 serwerów ponieważ wiadomo żę czym nowszy serwer tym tańszy a zreszto nie da rady dać powyżęj 20 odpowiedzi :)

 

Pytanie 2. mojim zdaniem Eteor Uwaga! dodałem tylko 20 odpowiedzi i to od tyłu ponieważ tylko 20 się mieści, a od tyłu bo wiadomo jak już powiedziałem czym nowszy serwer tym tańszy (przynajmniej tak mówią chociaż i tak eteor mojim zdaniem najtańszy)

 

Temat będę aktualizował więc można go przypiąć :)

 

Licze na + i prosze o wypowiadanie się :)

 

Dodałem serwer Feniks do grupy najtańszych na prośbe KozakMaslak

banner-reklamowy.png

Wesprzyj akcję stop dzieciom neo i wklej ten obrazek do swojej sygnatury !!!

 

Link do obrazka: 

http://i2.pinger.pl/pgr372/0fc6015900185aa949fc592b/banner-reklamowy.png

 

Tylko neo daje - za nic jeśli nim jesteś TO DAJ - (mi nie zależy)

 

Jeśli nie jesteś neo to daj + (mi nie zależy) 

 

Wejdz na strone : 

http://www.stop-neo.yoyo.pl/

 

 

Opublikowano

W ankiecie o najtańszy serwer powinieneś dodać Feniks bo tam jest bardzo tanio.

 

 

@UP Kirian Tani?! Wejdź na Feniks.

Kirian boga+8 100kk+

Feniks boga+8 30kk

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

Koledzy koledzy najdroższy serwer w metku to Kirian a najtańszy to Phantos w temacie jest dobrz powiedziane

bo wiadomo jak już powiedziałem czym nowszy serwer tym tańszy

chociaż i tak autor tematu mówi że najtańszy Eteor

 

Temat: + i 5 ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...