Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wypowiedź Xaara Na Temat 200%Expa I Włamania Się Chinczyka Do Bazy Danych .


^*KOKS*^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się dlaczego po pytaniu "to jest specjalnie zrobione?" napisał że żaden chińczyk nie włamał się do bazy skoro nawet o nim nie wspomniałeś xD

Opublikowano

To samo chciałem napisać co Kira24;p

Xaar wspomina o jakimś chińczyku, mimo tego, że nikt o nim wcześniej nie mówi. Wpadka, Panie Xaar, wpadka^^

Opublikowano

Zastanawiam się dlaczego po pytaniu "to jest specjalnie zrobione?" napisał że żaden chińczyk nie włamał się do bazy skoro nawet o nim nie wspomniałeś xD

Myślisz, że on nie zagląda na MPC? To jest robota chińczyka.. GF w życiu sami by takiego bonusu nie ustawili ponieważ ludzie przestali by pierścienie kupować, a GF straciło by sporo kasy.. B)

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

żadna wpadka.

Na forum metina był temat o włamaniu chińczyka do bazy danych bo coś pozmieniał.

I wszystko zostało skomentowane przez Team Metin2 iż nic takiego nie miało miejsca.

Me gusta.

Opublikowano

ale wy jesteście naiwni to cała akcja z tym że ktoś włamał sie do bazy i ustawił 200 % expa więcej to jest tylko sposób żeby przyciągnąć ludzi

Opublikowano

UP:

 

 

Wątpie.

 

Co bylo miesac temu? Tez powiedzial ze kontynuacja eventu, a huja nie bylo eventu tylko ktos sie wlamal. Ciekawe czy Xaar bedzie tak klamal na Sadzie Ostatecznym :)

Opublikowano

Piotr watpie ze twoja wypowiedz to prawda

To byl poprostu wlam a team niechce pokazac ze metin sie sypie bo jak gf to wszystko zobaczy to normalnie wezmie sie za tych GejMenow (GM)

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

Myślisz, że on nie zagląda na MPC? To jest robota chińczyka.. GF w życiu sami by takiego bonusu nie ustawili ponieważ ludzie przestali by pierścienie kupować, a GF straciło by sporo kasy.. B)

drogi kolego ^*KOKS*^ nie jest pierwsza osoba ktora napisala na irc o tym 200% expa i czy chinczyk sie wlamal. wiec xaar napisal prosto z mostu..

i tak jak napisal ze jest to kontynuacja eventu z piatku i wynika z tego ze w kazdy inny dzien event jest na innym serverze.

http://i.imgur.com/rNcKrba.jpg

Opublikowano

Jezu. Dali wam 200% expa to powinniscie sie cieszyc. Moze faktycznie to event? Zostawcie to w spokoju, skoro pisza ze to event to znaczy ze tego nie cofna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...