Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wypowiedź Xaara Na Temat 200%Expa I Włamania Się Chinczyka Do Bazy Danych .


^*KOKS*^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To na 100% event bo gdyby nie, to by skasowali ten exp i zrobili restart.Zresztą gdy był wał to dlaczego usatwili exp tylko na 200%? Wyobraźcie sobie co by się stałoi gdyby exp był na powiedzmy 1000%

Opublikowano

Zgadzam se gdyby to był włam to raczej długo by im nie zajęło przywrócenie expa na normalny poziom :P ( Chyba że są tacy Ciemni)

Opublikowano

A pamietacie taka sytuacje ktora miala miejsce na s9 ze nagle po m1 shinsoo Ktos na postaci SGM wywalil cale jego eq oraz wywalal marmurki smokow i innych bossow wtedy tez Xaar powiedzial ze to event :rolleyes:

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

Sciemniaja, pewnie chinczyk zrobil tak ze oni nawet nie umieja ustawic spowrotem normalnego expa... wiecie jakich oni maja pro programistow (nie no hs full wypas, placa im wogole cos czy tylko ich zywia?) A o KingLui nie pytales? Czy bylby kit ze to "Testowy" char teamu (lol, to powinien miec przedrostek [TEST] moze?) Jaki testowy char, poprostu tak jak ktos pisal oni nie umieja klamac. Najlepiej jak by ich chincory pojechali z DDoS'a (zebrali by sie, ich tam mnostwo, z dobrym planem szybko byy sie backupem zajeli i zajechali baze. Ehh ale by bylo fajnie jakby z PL'a wióry zostaly...

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Jezuu!! ^^ ludzie :D jaki włam! :D myślicie, że GF to byle co?? ;>

 

po 1 - troche latek [i doświadczenia] ma

po 2 - ich zabezpieczenia to nie "avast" jak myślą co poniektórzy

po 3 - skąd wiecie, że to jednak nie "kontynuacja eventu!" - czy to jest niemożliwe..?? ;>

po 4 - na tym 200% nic a nic nie tracą - nawet powiem więcej - gracze dostali na godzinke, dwie expa 200% i widzą, że się lajt expi - to se myślą - "kupie se pierścionek ;d tam jedno doładowanie mniej mi nic nie zrobi" -

reklama dźwignią handlu

po 5 - może i haxy są, ale napewno nikt nie robi ich po stronie serwera i nie zrobi - to tylko zabawa klientem i pamięcią podręczną - żadne czary mary po stronie ich serwerów czy jeszcze bazy danych

po 6 - macie już chyba za bardzo nasrane we łbach i bajki same się cisną na język ^^

 

 

GZ dla Was, ProoFaani Mt2 ;)

 

aa i PS

 

weźcie w końcu zróbcie Reset, a co poniektórzy TurnOff ;)

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Boże... jaki spam, są tutaj jacyś modzi/kid modzi? Bo nie ogarniacie...

Popatrz pierw na siebie, jakbyś nie zauważył to twój post jest totalnie niepotrzebny.

 

@top

Nie ma co debatować czy to jakiś chińczyk cz event, trzeba cieszyć się, że jest :)

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...