Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Połączenie Ddr2 I Ddr3 Możliwe?


M4A1c

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, myślałem ostatnio nad odpicowaniem mojego komputera, ze względu na to, iż kupiłem go w 2006-2007 roku.

Mam na nim 2gb ram GOODRAM DDR2, oraz kartę graficzną GeForce 7300 GT DDR2, wiem, że słabo :P.

Tak więc myślałem nad kupnem karty graficznej GeForce 9800 GT, lecz niestety jest ona DDR3, czy wszystko zadziała gdy RAM jest DDR2, a karta graficzna będzie DDR3?

Czy muszę mieć to i to DDR2?

W tym filmie

w opisie jest, że Gość ma RAM DDR2 i Kartę DDR3;

"4GB RAM DDR2, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB DDR3, Windows XP Professional x86 SP3."

Tak więc czekam na odpowiedź czy można połączyć DDR2 z DDR3.

Myślę też nad zakupem 2 pamięci 2gb i wtedy wyjdzie mi 4gb ram ddr2, lecz jeśli chodzi o kartę to właśnie nie wiem, czy zadziała taka z DDR3 ;/. Trochę namotałem chyba xD.

 

Pozdrawiam, M4A1c

Daj mi add.png jak lubisz jego muzykę.

Kliknij Facet kosi trawę na pustyni, WtF?

pac.png

Opublikowano

Eeem

AMD Athlon 64 processor

3200+

2.00 GHz, 1gb RAM (Do kupie mam wolne sloty na pamięć ram)

Rozszerzenie adresu fizycznego

_________________

 

Microsoft Windows XP Professional

Wersja 2002 (Niedługo aktualizuje na windows 7)

Dodatek Service Pack 3

 

Nie wiem gdzie ten zasilacz się sprawdza.

Daj mi add.png jak lubisz jego muzykę.

Kliknij Facet kosi trawę na pustyni, WtF?

pac.png

Opublikowano

Zasilacz jak nie wiesz musisz otworzyć pokrywę komputera. Jak otworzysz lewą "ściankę", to zasilacz masz w lewym górnym rogu. Na nim jest nalepka. Podaj co na niej pisze.

 

Najprościej: Do zasilacza podłącza się kabel zasilania komputera.

 

@edit: Karta będzie muliła z tym procesorem, nie da rady się rozpędzić całkowicie :)

Innym razem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...