Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Jak Zarobić I Sie Wzbogacic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć kupiłem od kumpla 75 level (za 10 zł) i teraz nie wiem gdzie expić itp (takiego level nigdy nie miałem itp).

 

Poradzie gdzie mogę zarobić trochę yangow żeby kupić jakieś pro eq (i wyexpic ninje )

 

Więc tak moje eq jest następujące :

żelazny +8

tarcza Tygrysia +9 (2+sliła)

boga smoka +6 (kd uchyle/obro/przysp +3 all)

zatruty miecz +6 sr 16 um -5 i kd penetra +4 reszta peknieta

buty od 43 1.5h hp

ebonity +7

srebna +9

i naszyjnik z niebieskich lez +7

i mam ok okolo ~~10kk yangow

 

 

Co kupić ? Gdzie zarobić ???

Opublikowano

On Ci to sprzedał za dychę?! Nie no weź go pozdrów ode mnie xD.

 

Co kupić:

 

-Ebony+9

-Żelazny najlepiej też+9

-Naszyjnik zmień na jakiś z hp/krytykiem

-Stalkę+5,6,7 bo boga+6 na takim lvlu to trochę siara ;) .

 

Gdzie zarobić:

 

-Metki w Lesie oraz Red Lesie

-Możesz na EM2 dropka w Imha/Lochu puścić bo to też niezły interes na większości serwerów.

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

pewnie jego kolega konczyl gre i tak symbolicznie za dyche sprzedal mu @ a co do expa sprubuj na atlantydzie .jezeli nie dasz rady to v2

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

I po co do tej Atlantydy, żeby po 15minutach wrócił, z expem 0.00% i straconymi potami ? Wątpię, żeby on miał buffa 75lvl.

A na czym zarobić, to już napisałem. Dodam, że z Metków 85lv dropią Bogdany, więc warto je bić.

 

 

Pozdrawiam.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Na forum masz mnóstwo tego typu tutoriali. Wystarczy użyć wyszukiwarki.

 

anyway, daje link do jednego z nich:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/162747-tutjak-zarobic-50kk-w-tydzien/

 

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...