Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Granie Na Haxach Alteriwnet Bez Crashow !


MrMario

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

joł:)

dzisiaj nudząc się wkleiłem do mojego altera (najnowszej wersji) starego patcha a dokladnie FreshInstal

Wlaczam gre daje PLAY wybieram tryb i... DZIAŁA! Zdowngradowalem patcha a moge grac normalnie z ludzmi ! Haxy jak KIDEBR czy Catalyst-Hax DZIALAJA !

I nie ma crashow ! Teraz napisze jak tego dokonać:

 

****************

1. Instalacja gry oraz patchowanie. (Musimy gre spatchowac do wersji 1.3.37A)

2. Następnie wkleić wszystkie DLC etc.

3. Gdy wszystko zrobimy tzn. spaczujemy gre wklejamy na to UPDATE FreshInstal

(czyli stary patch)

4. Włączamy grę wybieramy tryb i czekamy aż nadpisze się lista gier.

5. Gramy na aimbocikach bez problemu lub modujemy servery !

 

Jedynym wałkiem jest to że najnowsze DLC nie działa ale kombiuje coś żeby działało.

 

****************

 

Poradnik oraz sposób 100% by ME!:D Nie kopiować bez zgody.

 

Pozdrawiam MrMario

Miłego haxowania cziterzy hłehłehłe :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...