Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Gm Będzie Mnie Dalej Obserował ?


AizzeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Expiłem na DMG i EM2 i parę napków wysłało do GM film.

 

Po czym expiłem dalej bawiłem się w przekładanie dropków itp.

 

Dziękuję temu Panu co powiedział mi o opcji Anti-Raport.

 

Dzisiaj poszedłem sobie lowkiem po em2 w DT na 1 piętrze.

W tyj chwili patrzyłem się na website i em2 po czym był alarm (trochę niedopracowane to jest)

Pojawiła się zielonka kropka że jakiś gracz jest obok, 0.o ja uderzyłem 2 skilami żeby dobić grupkę .

Po czym uciekałem a ta kropka ruszała się za mną ja taki (pod adrenaliną).

Patrze a tu w Raport [GM] nick polatałem w 2 strony i się wylogowałem.

Poszedłem na Ch1 byłem na CH2 i nikogo nie ma po chwili poszedłem na Ch2 ale już jej nie było (GM).

Troszkę przed dt czekałem ale nie było GM dalej po czym wbiłem do DT.

na kolejnych piętrach nie widzę GM'a.

(gdy się to działo miałem zablokowany szept)

 

Stało to się niedawno więc moja postać jest bardzo narażona ??

Ile tak około muszę poczekać z Em2 żeby expić dalej do next lv ??

 

Moje takie pytanie dla bezpieczeństwa żeby konto nie zostało zablokowane to tylko EM2 bez mh ?? czy Em2 z DMG ?? czy samo EM2 ??

 

Za pomoc dam 5* i +

 

 

Pozdrawiam

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Jakieś lepsze rozwiązanie ??

Ponieważ z 52 trochę mi się spieszy wbić 65 =_=

Dodam że to dagger dodam że do końca wakacji chcę mieć 65 a Em2 ;p

 

Jakieś sugestie jak to wbić ??

 

Edit jeszcze potem przez 30 min obserwował mnie ten GM ;p

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Ja bym na Twoim miejscu wstrzymał sie z expem :)

Kiedyś jak był tylko sh to tez bylem obserwowany przez gma . Myślałem ze jak chwilkę popatrzył to już skończy ale niestety myślenie mi nie wychodzi i ban do 2035 roku :))

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

Opublikowano

Ja bym na Twoim miejscu wstrzymał sie z expem :)

Kiedyś jak był tylko sh to tez bylem obserwowany przez gma . Myślałem ze jak chwilkę popatrzył to już skończy ale niestety myślenie mi nie wychodzi i ban do 2035 roku :))

 

 

 

Ban do 2035?

 

 

Max ban jest na 20 lat.

 

Wiec dostales bana w 2015 , tak? ^^

 

;x

 

@top.

 

 

Exp recznie przez tydzien

Moje TuTy

 

 

 

 

sygnatura.png

Opublikowano

Pewnie jesteś na liście obserwacji jakiś nup cie wydał polecam narazie z miesiąc bez em2 ;P napewno im się z znudzi :)

 

max tydzien

Jaki miesiac

miesiac to gdyby go snajper w realu by obserwowal...

GunzAlex.png
Opublikowano

miałem podobnie tylko że z drop hackiem GM sie teleportował koło mnie tylko dobrze zagadałem i bana nie dostałem.

Jednak powiedział mi że jestem pod obserwacją, po czym po tygodniu bana dostałem za teleport.Jednak GM był na niewidce.

 

 

Moja rada to exp ręcznie

Opublikowano

Po informacjach od shopa kolesia napisał że mam bana na hight lvl za czasów małego lv.

Wbijam na metka tylko wieczorami aby czytać ku i zrobić krwisty ;p

 

Znacie sposób żeby sprawdzić czy jestem pod dalsza obserwacją ??

 

Narazie GM lata na niewidzialności ;p

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Poli na 1 to jest 10 min tak ??

W ogóle opłaca się tam iść ??

 

Może kupie przepustkę i 2x exp an 7 dni i podepxie lowka moim większym lv :)

 

Znowu będę musiał siedzieć parę dni nad sm.

 

Edit: Albo dla bezpieczeństwa od bana bd grał ręcznie na Em2 z dmh jak GM podleci relog i jazda na normal aż sobie pójdzie.

 

2 EDIT: Mam inny nick niż tutaj na mpc po drugie to musi sam udowodnić że to był mh czy dmg itp

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Ja jak kupuje potów to 1 cały slot Dużych i czekam, aż się skończą to dopiero idę do maista.

Więc na WH nie będzie cisneło tylko na normal bez dmg :D

 

Ten Anty jest pro ale mogli by zrobić, aby w dolnym prawym rogu wyświetlało okienko z nickiem gracza.

Który jest nie daleko i może stanowić zagrożenie.

 

Klaskaj radziłbyś z DMG czy bez DMG ??

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

@@@ Odświeżam

 

Bić z DMG czy bez DMG ??

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Mam pytanko do autora.. Co to jest i do czego służy ten cały "Anti Report" bo zawsze mnie to zastanawialo ;D

 

Co do tematu polecam poexpic 2-3 dni samemu gdy GM cie bedzie obserwował zobaczy że grasz bez haxów itp to cie zostawi w spokoju;)

18706.png
Opublikowano

@ Odświeżam

 

Chcę pobić swój rekord na em2 i wbić nim 65 ;p

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Ban do 2035?

 

 

Max ban jest na 20 lat.

 

Wiec dostales bana w 2015 , tak? ^^

 

;x

 

@top.

 

 

Exp recznie przez tydzien

ja w 2009 r dostalem bana do 2031 ....

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...