Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Zrobić Staty Bez Navicata


BergmaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś pokażę wam jak zrobić staty bez navicata.

 

Chcemy staty np. na 9999

 

więc pokolei wpisujemy na czacie (musimy mieć GM'a)

 

/con+ 9999

/int+ 9999

/str+ 9999

/dex+ 9999

 

lub

 

/con+9999

/int+9999

/str+9999

/dex+9999

 

Nie pamiętam czy ze spacją czy bez.

 

Teraz mamy bez navicata staty na 9999 :D

 

Jeśli było to przepraszam.

Za poradnik zbieram minuski :D

 

Pozdrawiam,

BergmaN

Opublikowano

ja nie wiedziałem :P łap -

 

@ edit wpisywałem i za kazdym razem cos po chinsku pisze i nie zmienia a bez spacji w ogole nic

 

masz w ogóle GM'a ? jeśli tak to wpisz i zrób reloga :)

Opublikowano

Hmm... chyba już gdzieś to kiedyś widziałem, ale tamten temat zaginął w akcji...

Przydało się, dzięki, leci minusik :)

 

P.S- Mi tam wszystko działa jak należy ;)

Opublikowano

qspy xD

 

Fajna laska :D słodka minka i już fajna xD

 

a co do topicu :D

 

Mi się bardzo przyda :D

 

Zna ktoś jeszcze jakieś komendy fajne? :D


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Mów mi Panie Twoja sygna dziwnie przypomina moją ^^

 

Co do tematu, to komenda rozdająca staty, więc powinniśmy dodać sobie punkcików do statów, np przez GM panel bambusa ^^

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Łohoho :D

 

60% już mam xD

 

Ja na tym forum tylko dla zabawy a nie dla postów :D

 

Te komendy właśnie znalazłem na Elite xD


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Heh nie wiedziałem o tym!:D

xD... Dziękuje proszę oto - (noo je zbierasz :D )

 

Pozdrawiam :rolleyes:

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

Co się stanie jak wpisze więcej niż 37676 ?

 

nic, poprostu będzie coś pisało i staty ci się nie ustawią, lub wyłączy się metek i będzie coś takiego chyba:

 

????? ????????????

 

??????? ??? ??????

 

????? ????

Opublikowano

komendy mi pomogły , gm byłem już na wielu serwerach i nigdy

o tych komendach nie wiedziałem

 

wielkie dzięki masz -

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...