Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Sprzedać Item Za Wicej Niz 1Kkk


NieOgarniam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez handel jest to niemożliwe jak i przez tobół.

 

Jak to się odbywa? Na zasadzie zaufania [daj mi, ja ci zaraz dam kasę]??

 

Za pomoc + lub - jak kto woli. ;)

 

Tak jak napisales na zaufanie ale zainstaluj moda KaMeR-a na nim mozna dawac na handel 1KKK bez 1 Yang a nie jak normalnie 10KK bez 1 Yang ;P

 

Strona Moda KaMeR-a :

http://metin2mod.tk/

 

na gorze strony masz Metin2mod i Metin2mod PL :

 

Metin2mod : Serwery prywatne,

Metin2mod PL : Serwer globalny Metin2 PL.

 

Edit 1: Jezeli w modzie nie ma serwera na ktorym grasz to wrzuc do metina z modem spolszczenie i odpalaj przez nie logujac sie na obojetnie jakim serwerze.


Opublikowano

UP ale on chce więcej niż 1kkk ^^ A nie więcej niż 10kk bez 1 yang w handlu ha ha ^^

 

To raczej robią na zaufanie ... NP. Item jest warty 1,4kkk to ktoś najpierw daje 400kk a potem dopiero item mu sprzedaje za 1kkk ... Inaczej się nie da, dlatego często duże lvle piszą że xxx ukradł im xxx ^^

Opublikowano

ze strony

metin2mod.tk

:

 

    * kowal: widac ile % szansy mamy na ulepszenie
   * Mozliwosc zapisania loginu/hasla
   * Ghost mode ---> Video
   * Limit Yang na handlu 999kk <--- !!!
   * Wsiadanie/zsiadanie z konia F12
   * Multihack który mozna właczyc komendą na Czacie /hack
   * dodany przycisk warp przy pasku życia moba
   * ctrl+v wkleja tekst do czatu.
   * komunikat ze kanal jest pelny nie powinien juz sprawiac problemow.

 

i w modzie nie da się dać 1kkk+

Opublikowano

KaMeR w swoim modzie rozpakowal plik "ROOT" z folderu "PACK" znajdujacy sie w folderze z metinem i zmienil element skrypt

Znajdujacy sie w wypakowanym pliku o nazwie "uiexchange.py" :

 

Z:

 

dlgPickMoney.SetMax(7)

 

Na:

 

dlgPickMoney.SetMax(9)

 

O co z tym chodzi : W tym orginalnym skrypcie jest 7 tzn. mozna dawac na handel 7 cyfrowa kwote np. 9.999.999 Yang (10KK bez 1 Yang) a w tym przerobionym skrycie jest wpisana 9 tzn. mozna dawac na handel 9 cyfrowa kwote np. 999.999.999 Yang (1KKK bez 1 Yang) niestety chyba wiecej niz 9 nie mozna wpisac bo gra sie popsuje nie jestem 100% pewny ale tak mi sie wydaje skoro KaMeR nie wpisal tam np. 15 ;P


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...