Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Tu Wklejamy Gołe Baby" - Zatwierdzone Przez Kokosza


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MPC Media Team serdecznie zaprasza do swego grona !

Aktualny Team:

Mlody, kokosz, Rodimop, Seldek, Lord Makin, Mike, Projektant, PressButton, dudsonowa

 

Co może ranga MPC Media Team?

Kolorowa ranga

Skrzynka pocztowa zwiększona do 1000 wiadomości

Może otwierać i zamykać własne tematy

Może omijać kontrolę antyfloodową

Dodawać tło do profilu

 

Tak więc, jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z tekstami recenzji lub lubisz nagrywać filmy z gier na co czekasz? Zgłoś się !

 

EDIT by Kokosz

Ani mi sie ważyć tutaj gołych bab wklejać! :D

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Rodimop do userów MPCForum, zgłoście się

JachuPL zgłaszam się! ;D

 

Chciałbym się zgłosić ;) Ale dopiero od 20.08.2010 ;]

57199140501148694665.png

Opublikowano

Mógłbym,pisać szczegółowe scenariusze na temat gier nie gram tylko w jedną grą często ściągam jakieś gry żeby sobie potestować także nie byłoby problemu :)

jestem konkretny,umiem dostrzec cechy gry,wady,znam podstawy :D typu lag dc,ping itp :) wiem gdzie szukać informacji o grach

 

Zgłaszam swoją kandydaturę :)

1287838054-U230664.jpg

Sygna by me

Opublikowano

Z rangi podziekuje, bo to zbedne jest, ale juz moge zrobic tego gameplay'a co mowilem ;D Lap po formacie i problemy zniknely ;) Jutro biore sie do roboty.

Opublikowano

Ale mam czadowe buttony , co nie ? :D

 

Czadowymi ich bym nie nazwał, ale sam fakt, że tam są, jest już "czymś".

 

A propos, mógłby pan Admin zrobić jakiś stosowny news na temat nowo wprowadzonej funkcji (Awards System), a nie lansować się z full zestawem nagród :>

Opublikowano

Informacja zostanie podana do wiadomości publicznej po ogłoszeniu wyników konkrsu. :) Użytkownicy MPC Media Team już wiedzą. Starzy "Gold Memberzy" będą też naznaczeni.

 

A poza tym, nie lansuje się tylko zachęcam do uczesnictwa w konkursach i w życiu forum :)

Opublikowano

Kiedys była mowa o kupowaniu gold membera , czemu nie jest dostępna ?

A tu goła baba

A bo jakoś nie chce mi się sprzedawać czegokolwiek na forum. :)

Opublikowano

Nie no bez przesady , to by nie było kupowanie tylko finansowanie forum ... a w dowód wdzięczności byłby gold member :)

Opublikowano

Gola-baba_3_6355.jpg

 

Ja jako jeden z pierwszych członków MPC Media Team, chciałbym powiedzieć że jest zajebiście. Nic nie zastąpi mi możliwości usłyszenia riposty czarnego, rozmowy z tymi ludźmi na tematy różne różniaste i pracy z materiałem w późnych godzinach nocnych połączonej z przeżywaniem tego jeszcze raz. Nasze forum, to nie tylko zbieranina userów szukających haxów, ale też duża SPOŁECZNOŚĆ ludzi z zajawką. Ty też możesz do nich dołączyć! 5joneczka B)

 

EDIT.

No ja niby też buttona nie mam a w mpcXpress jestem .... :rolleyes: :P

 

@down

Sam sobie przyznałeś znaczki ! Widziałem w historii <_< Jak napiszesz recenzje to ja chętnie sobie poczytam B)

f.png

Opublikowano

Nagrody są dla aktywnych użytkowników mpc media team i przyznaje je rodimop ;D

 

nawet ja będę musiał tworzyć recenzje co tydzień - ostre wymagania.

Opublikowano

Z rangi podziekuje, bo to zbedne jest, ale juz moge zrobic tego gameplay'a co mowilem ;D Lap po formacie i problemy zniknely ;) Jutro biore sie do roboty.

 

Ranga jest niezbędna do współpracy. Daje dostęp do działu dla Team :)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

ok jak będziecie kogoś potrzebować do filmików to się ze mną skontaktujcie gg w profilu, zresztą każdy GM praktycznie ma ;)

oraz piszcie mi jakie gry mam nakręcić, abym mógł je wcześniej dorwać ;)

jak coś to parametry mojego pc podam na dole ;)

 

Proc : AMD Phenom II X4 955 (3.21 ghz)

4gb ram DDR3

grafa G force GTX 460 (765 ram )

 

Kokosz fajne te Twoje Buttony ;) ale brak mi jeszcze Buttona " Admin" ;)

Opublikowano

Chodzi w tym o to żeby robić recenzje z gier itd. ?

Mogę się zgłosić ;) Ale najpierw mówcie o jakich grach pisać żebym mógł je sobie załatwić :)

1282649553-U148832.jpg

Opublikowano

Chodzi w tym o to żeby robić recenzje z gier itd. ?

Mogę się zgłosić ;) Ale najpierw mówcie o jakich grach pisać żebym mógł je sobie załatwić :)

 

Gdy będziesz w team, wszystko mówię ;) Uprzedzam jaka gra itd.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

ja tak samo jestem bardzo chetny moge robic rozne GP i wogule komputer mam bardzo dobry obecnie przebywam w UK ale wracam za kilka dni wiec moge siedziec i poswiecac czasu duzo ;).

gg:16113453

jezeli jestescie zainteresowani to piszcie :)

Opublikowano

Ale że jak? To kręcimy jakieś gameplay'e czy porządne trainery ?

Po prostu nie wiem czy nie przerastało by mnie to

Jeśli nie to chętnie

Kręcicie takie Gameplaye jakie są na yt. Czysty film z gry.

 

 

ja tak samo jestem bardzo chetny moge robic rozne GP i wogule komputer mam bardzo dobry obecnie przebywam w UK ale wracam za kilka dni wiec moge siedziec i poswiecac czasu duzo ;).

gg:16113453

jezeli jestescie zainteresowani to piszcie :)

 

Jutro postaram się zgłosić ;)

Don't feed trolls ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...