Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie Pokazuje Okna Zarządzania W Em2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem z easymetin2 a mianowicie posiadam najnowszą wersje bota, windows xp sp3, net framework 4.0, mój problem polega na tym że włączeniu bota i wciśnięciu ..Uruchom grę'' , zalogowaniu się do postacie nie pokazuje się mi okno mapy i ustawień. Wgrywałem na z patchowanego metina , bot instalowany pierwszy raz. Ma ktoś jakiś pomysł

Jeżeli było to przepraszam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Po pierwsze nie doubluj ...

 

Po 2 może Ci home nie działa ? Spróbuj na klawiaturze ekranowej ...

Opublikowano

Zainstaluj jeszcze raz metina w innym folderze(nowym folderze), NAJNOWSZEGO ! Potem zainstaluj EM2 NAJNOWSZEGO, i powinno zadziałać ... Pewnie coś się źle zainstalowało Lub ty coś źle zainstalowałeś

Opublikowano

Zainstaluj od nowa frameworki (wszystkie)

Ale nie pamiętam czy trzeba je najpierw usunąć.

Napisz ktoś bo nie chce mu systemu spierdolić ;f

cooltext59392910.gif
Opublikowano

Mam!

Tym go usuń

To jest ukryta treść, proszę

Oficjalna strona = skana nie potrzeba

P.S. Napisałem w następnym poście żebyś zobaczył bo dużo osób nie patrzy na przeczytane już posty :x

Co do programu, sam go kiedyś użyłem i wszystko pięknie działało.

cooltext59392910.gif
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...