Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego Aktualnie Słuchasz


qulpak14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ Shox

 

Zajebiste..

10/10

 

 

 

 

@Edit

 

@Up

2.Miałem to dać ale zapomniałem tytułu, wpada w ucho.9/10

3.Takie sobie 5/10

4.Dobre na imprezę. 8/10

5.Nie lubię disco-polo. 3/10

Opublikowano

@ZniszczeCie

9/10

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Uw36gPkA2k

 

@2xDown

Ok ^^

daje 8/10

ze wzgledu na Teledysk

(ale Shakiry nie lubie ;p)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Kb6MvdWl4xA&feature=related

Chodzę w XXL robie bum - bum - bach

gwiazdek mam 5 na 5 moje kung - fu to rap

 

 

rozkurwiamwszystkichjednymwersem.fm !

 

 

13494596404ee935f631828.png

Opublikowano
@Zero

Americano spoko nutka, Wiving Flag było, a reszta cieńkie...

Wszystkie sa spoko :>

Skąd mialem wiedziec, ze bylo jak co minute ktos tu pisze nowego posta?^^

 

Za pare min pewnie ten topic bd w zamkniety, przez wasza inteligencje..

 

@down

o tym wlasnie mowie.. -.-

; )

Opublikowano

@pies

 

nie lubie polskiego hh, ani rapu :)

 

3/10

 

 

 

OD TERAZ EDYTUJEMY POSTY! ZEBY SPAMU NIE BYLO! ^^

Opublikowano

Zniszcze Cie

rihana tylko w remixie ;)

ale 6/10

 

Good Vibe Crew feat. Cat - Good Vibe (R.I.O Remix)

http://www30.zippyshare.com/view.jsp?locale=pl&key=15431007

 

Le Pupe - Marakaibo (Space Drums Vs JJ Romero 2010 live Rework)

http://www12.zippyshare.com/v/36215624/file.html

 

Me gusta.

Opublikowano

@piesdokobiet

 

Uwielbiam to!

10/10

 

@Shox

 

Wpada w ucho ,ale waka waka lepsze dla mnie

 

 

7/10

 

Co do She Wolf DL dla mnie dno ;/

 

0/10

 

@Up

Nie chce mi się ściągać.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qwcRkYaPFdM

 

@2xdown

Sam tego słuchałem cały czas jakiś czas temu.

 

9/10

Opublikowano

@Hunter

 

1. 9/10

 

2. 8/10

 

fajne rytmy, super remix ;s

 

 

od 0:50 refren (refren tylko oceniajcie)

 

 

 

 

@EDIT

OD TERAZ MINIMUM 3 PIOSENKI W 1 POSCIE PODAJEMY, KPW?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...