Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Minut-Tut] Sklepik Na Wyłaczonym Kompie


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze męczyliście się, oraz ,,obciążaliście" kompa dodatkowym zużyciem Ram, oraz dłuższym siedzeniem przy kompie aby wasz sklepik był otwarty?

Teraz to już przeszłość!

Wystarczy że ściągniesz FB od andrzejt17, odpalisz przez Launchera, zrobisz sobie sklepik, oraz na włączonym sklepiku włączysz FB!

Po jakimś czasie pojawią się ???????, a co za Tym idzie?

Nasz sklepik zostaje!

Odkryłem to przed chwilą jak łowiłem na 3 FB, Metka ,,wywaliło", ale postać została :D

Opublikowano

Ja kiedyś tak robiłem po prostu odpierdalałem kompa z prądu a sklepik stał ^ ^ ale już nie działa

DAJCIE PERMA !!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość krzywy231
Opublikowano

nie da sie sklepiku ani postaci zostawic na wylaczonym kompie ( chyba ze na routerze )

bo jak wylanczamy kompa to net sie odlacza

i tracimy polaczenie z gra .

Opublikowano

up taki od neta bierz kompa na stan wstrzymania i expi czy tam łowi bo na ruterze niete nie łaczysz po wlaczeniu kompa

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Ustawiasz sklepik i dajesz koma na stan wstrzymania ale wątpię by to działało :>.

 

ps. zaraz sprawdzę

 

Ustawiłem sklepik, dałem stan wstrzymania i zostawiłem kompa na 10min.

iiiiiiiiiiiiiiiii...wywaliło :(.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...