Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Wyróżnia Metin2 Sg?


BejbeComeToMe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za ksucie metka ,moba itp. BAN!!! duzo osob za to dastaje bany az sie zdziwilem...

Co do hackow to cie szybko wylapia...dzisiaj byl jakis event w m3 Jinno i gm pisal ze spradzwdza LOGI jak szybko sie przeniosles z 1miasta do (chodzi chyba o szybkosc ruchu aby wiedzial kto na sh leci)...

 

Ja tam gram narazie zbieram kase i sie dobrze gra...

To co napisał Xerio ze normalnie gra to bzdury!!!!!!!!!!

Antiblock v.2 (ominiecie blokady IP)

http://gamepath.furiaroja.eu/Metin2SG_Antiblock_v2.zip

plik czysty ze stronki..

Client:

 http://www.megaupload.com/?d=4J8WBR2N

 

Zapraszam do Chunjo (Asmodia) jakby co nick w grze"Raze"

Odpowiem na kazde pytanie zwiazane z serwerem!!

 

@Edit

Co do expa to ok.w rok czasu top1 ma 89lvl !!! wiec wolny exp lub gosciu nie umie expic:P

Opublikowano

Co do nowych itemkow to sa lecz to zwykle epiki ktore ma z 5 osob na serwerze....co do map to nie dawno otworzyli Atlantyde tak jak na PL od 75lvl...

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Opublikowano

Ten Metek jest jak normalny Global i tak jak wyżej każdy napisał że wyróżnia go to iż ban za nieprzestrzeganie zasad Ten IS jest w sensie taki jak kiedyś na US czyli na 1 konto przypada 7 dni zwiększonego dropu expa yanga 3 ręka i chyba tyle ceny nie są kosmiczne jak na PL a co weekend exp jest zwiększany jak na priv 50% 100% iitp eventy są robione chyba 2 dni w tyg i jest nawet POLSKI SUPPORT tylko nie wiem jeszcze gdzie się do nich pisze :D

Opublikowano

To jak się łączysz z serwerem skoro jest blokada IP???To że masz spolszczenie to nie znaczy że nie ma blokady....Musisz i tak użyć Antiblocka..

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Opublikowano
Ten IS na 7 dni był dostępny chyba z 2miesiace temu taki dodatek dla nowych kont...

Co do botow to nie ma ich na serwerze..exp yyyy nieco gorszy niż na PL..

Co do nowych itemków to są takie same jak n US.

I to chyba wszystko wiec az tak bardzo sie nie wyroznia.

 

 

Kolo ty chyba tam nie grałeś rate expa w weekendy dochodzą czasami do 200% exp lepszy niż na pl i w 1 miesiąc można wbić 80 lv

Opublikowano

Kolo ty chyba tam nie grałeś rate expa w weekendy dochodzą czasami do 200% exp lepszy niż na pl i w 1 miesiąc można wbić 80 lv

 

 

ciekawe tylko ze server ma juz chyba z rok a tam ledwo co maja 80lvl

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie potrzeba grać już na antiblocku, ściąg sobie nowego clienta gry i ciesz się grą bez antiblocka;] i tak w ogóle tam działa bug na pierścień expa bo wszyscy kupują

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...