Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.Pl I Metin2.Us - Porównanie


Metin2.PL Vs. Metin2.US  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze?

    • Metin2.US
      7
    • Metin2.PL
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Metin2.PL

 

Plusy:

- Brak xD

 

Minusy:

- Gówniana firma GF

- Boty z którymi nie dają sobie rady

- 80% gracz expiących na bocie

- Dużo serwerów, mało channeli

- Drogi IS

- Robią serwery tylko po to żeby zarabiać bo każdy chce być w topce

- GM'owie nie znają się na swojej pracy (banują za byle co, a boty biegają dalej)

- Drogie Itemy

 

Metin2.US[z8games]

 

Plusy:

- Mili gracze

- Metka nie ksują :) zapytają się tylko czy pomóc ;) odpowiadasz "no" i odchodzą ;p

- Dużo normalnych polaków ;d (( Szczególnie na FK u Niebieskich ))

- 2 serwery

- 6 channeli :D

- Reje na serwerach cały czas otwarta 24/7

- Brak działającego Exp Bota

- Gm'owie którzy znają się na swojej pracy

- Jest tanio (Aura 800k, cała reszta nie przekracza 300k nawet silne :P, Rib/Fms+9 Sr ok. 20 max 18kk)

 

Minusy:

- Boty, a jest ich mało :D

 

Sami teraz zdecydujcie czy warto marnować czas na PLu B)

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

Bardzo trafne porównanie ; ) Zapomniałeś dodać, że za początkowe polowania dostaje się 99% expa na US. Jedyne globale warte polecenia to Metin2 US od z8games oraz Metin2 SG od Tec-Interactive.

Opublikowano

Drobne pytanie do Autora Tematu. Kiedyś na forum US'a czytałem, iż będą wprowadzone nowe itemki, takie jak niebieskie stale..

 

Są one już dostępne?

Opublikowano

Drobne pytanie do Autora Tematu. Kiedyś na forum US'a czytałem, iż będą wprowadzone nowe itemki, takie jak niebieskie stale..

 

Są one już dostępne?

Te niebieskie jeszcze nie :)

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...