Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-Tut] Jak Szybko Wyjść Z Gry.


Rekomendowane odpowiedzi

Legenda
Opublikowano

Cześć zapewne wielu z was miało problem że po wciśnięciu klawisza "Wyjdź z Gry" pokazywało się że wyjdziemy z gry a odliczanie się nie zaczęło.

A więc teraz pokaże wam jak za pierwszym razem Wyjść z Gry.

 

1. Wpisujemy komendę /quit

 

I odliczanie zaczyna się za pierwszym razem.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Można też wejść w Menadżera Zadań i zamknąć proces Metin2. Szybszy sposób.

Legenda
Opublikowano

@1Hit=Kick_xD

 

Nie gadaj głupot wpisując tą komenda zawsze odlicz za pierwszym razem czasem do 3 a czasem do 10 różnie to bywa ale zawsze za pierwszym podejściem.

Opublikowano

@Piotrek

 

Pisałem o tym wyżej, nie spamuj...

 

Pau, Twój sposób nie za każdym razem działa od razu. Nie raz trzeba powtórzyć komendę.

Opublikowano

@Sanuyem

Sorry ale nie łatwiej jest wyjść wpisując na chacie komende /exit ??

 

@Topic

Ależ mnie zadziwiłeś xD

85% forum wie jakie to są komendy ponieważ były one wszystkie spisane w

którymś temacie na forum , wystarczy trochę to ogarnąć... :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Piotrek

 

Pisałem o tym wyżej, nie spamuj...

 

Pau, Twój sposób nie za każdym razem działa od razu. Nie raz trzeba powtórzyć komendę.

 

 

ja wyrazilem swoje zdanie wiec nie spamuje ^^

Opublikowano

[quote name=Zafi xD' timestamp='1281097907' post='1261705]

Wcale nie za 1 razem :D:D A i najlepszy sposób to kompa od gniazdka odłączyć...

 

Nie odlacza sie od gniazdka, bo mozesz sobie zepsuc plyte glowna... a w najlepszym przypadku tylko rozwalic system...

 

@Dhil

Ta komenda jest na modzie Kamera, i to tylko na privach

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...