Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Obronic Sie Przed Legalnym Zlodziejem!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zaprezentuje wam TUTA jak obronic sie przed LEGALNYM ZLODZIEJEM!

 

PO 1:

 

NIE DAWAJ MU SWOJEGO E-MAILA

 

PO 2:

 

NIE NACIAGAJ SIE I NIC NIE DAWAJ JAK BEDZIE OBIECYWAJ!

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Sposoby rozpoznan:

 

1.Podchodzi do was gosc z malym lv ii zaczyna sie wypytywac o wasze konto (to nic nie swiadczy)

2.Pyta sie czy nie chcesz konto

3.Ile robiles Swoje konto

4.Jakie masz itemy

5.Jakiego masz konia

6.Jakie posiadasz skille

7.Jezeli wam proponuje konto to sie zgodz! powiec ze zapomniales e-maila, Ty w tym czasie zaloz nowego i jak mowil prawde dostaniesz konto a jak klamal to miej go w D...

Po po gadaniu wiecej niz 2 min o Twoim KONCIE NIE GADAJ Z NIM BO WAS ROBI W BAMBUCO

 

Ps. Przestrzegaj tego a na 99% zwiekszysz szanse bycia u Ciebie Twojego konta!

 

Walnij ++ i czekaj na nastepne TUTY

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

To chyba logiczne , że jak noobek pisze do nas wypytując się o eq itp. to chce nas okraść. Bez obrazy Lyons ale momentami uważam , że niektóre z twoich tutów są niepotrzebne.

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Mimo wszystko dla początkujących graczy może się przydać, poza tym nic specjalnego.

Opublikowano

wow zroibłeś tutka jak ukraść konto (a właściwie : "jak zarobić 200kk na PL w 30 min" - czy jakoś tak)

a teraz nagle jak się obronić przed kradzieżą? ! o.O

asdafdg.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

Przeciez bardzo duzo osob o tym wie ale bedzie naciagany plusik bo sie napracowales :P

65994253024037513199.pngYay! ☺

 

 

Inne Moje Nicki:

DjSmash

DjSmash506

Opublikowano

gówno gówno do potęgi n2

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Sa osoby które przed chwila czacczely grac i maja 2lv, im to sie przyda! Panietajmy tez o tych co maja lv i zaczynaja a nie TYLKO O SOBIE! :P

 

@EDIT:

 

kretu613 raport za spam sorry

 

@up:

Pasow nie, ale sa ludzie naiwni i chca np konto co ma 80lv i podaja swojego e-maila :P

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...