Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zarobic Nawet 200Kk W 30 Min Na Pl


Lyons

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawie wam sposob jak zarobic nawet 200kk w 30min:

 

1.Robimy nowe konto E-mail. Polecam O2.pl

2.Robimy nowe konto na Metin2.(Kliknij)

3.Wchodzimy do gry i na ch2 (tam gdzie jest rynek przewaznie to ch2).

4.Szukamy ofiary(chodzimy po straganach).

5.Szukamy tam gdzie ma cenne zeczy oraz tam gdzie nie jest full magazyn(byc moze sprzedala cos i bedziemy miec juz gotowe Yangi)

[Polecam szukan np: po nazwach typu sell bodzio a bodzia nie ma sa smieci, juz w tedy wiadomo ze ona ma nie mniej niz 10kk]

6.Gadamy z nia np:

 

Ja: hej, co tam powiesz?

Ona: hej, a nic

Ja: zaczynasz cos tam pisac

...

Ja: Po 5 min mowisz ze nie chce CI sie grac a mam postac np 68lv i nie ma kto sie nia zapiekowac

...

Ja: Nnowu gadzasz

...

Ja: Proponujesz jej postac ona sie zgadza(proponuje robic to w nocy jak jestes zmeczony)

 

Jak ona sie spyta o nick mowisz ze nie podasz w celu bezpieczenstwa

 

Potem jej mowisz zeby dala e-maila a zmienisz na niego konto

-wchodzisz na mmogame.pl (wypelniasz)

-mowisz zeby akceptowala

(ona zmeczona) akceptuje go (jezeli robisz w nocy) (w dzien moze przeczytac go)

 

Jezeli juz to zrobiles cieszysz sie ITEMAMI I KASA! Oraz POSTAWIASZ MI +++

 

Ps. Dane powinnismy dac nie zalatwe ale takie co nie przyblizaja Ciebie oraz w e-mailu wpisz np:Jan kowalski i nie podawaj tel TYLKO PYTANIE POMOCNICZE!

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Człowieku, to jest już enty temat dotyczący tego sposobu... Na drugi raz przejrzyj dział, czy nie wrzucił już ktoś tego wcześniej.

Opublikowano

Jak było to dajcie linka bo od modka po warnie zarobicie :].

Co do Tuta to dobry sposób i TAKOWEGO nie było jeszcze.

Masz plusa za wymyślenie kolejnego sposobu.

Upy jesteście debilami pisząc że było.Był sposób na kradzież poprzez MMOGAME, ale nie było sposobu taki jaki jest tutaj...

Się kurfa ogarnijcie bo piszecie bzdury chcąc nabić posty lub zaszpanować znajomością regulaminu czy coś...

@Edit

Sanuyem tu akurat nie o tobie mowa bo twoja wypowiedź jest dobrze napisana ;)

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

Dzieki ze sie za mnie wstawiles, na forum wlasnie tego nie widzialem:D

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Nie dość że te tematy cały czas się powtarzają to jeszcze na dodatek nie potraficie sami zarobić tylko kogoś okradać !!

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Opublikowano

Tematu nie BYLO. Czytaj posty! A jezeli ktos gapa to konta nie ma! jego wina!

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Zbędny temat,poprostu sposób jak zarabiac na kradzieży kont.Jak okradne nawet 4 konta nie mam pewnosci czy bede posiadał 200kk min.Do zamknięcia

 

a jak trafisz na 4 stalki warte po 15/200kk to masz juz do 800kk :P

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

1. A ogladaliscie video w mojej sygnie?

2. Było, widzialem juz taki podobny temat, zaraz poszukam i dam edita.

EDIT:

http://www.mpcforum.pl/topic/163793-vttutsposob-mmogamepl/

Opublikowano

Kradną to tylko szmaciarze ktorzy nie umią sami załatwić eq !!!!!!!!!

 

Kto sie zgadza niech da + kto sie nie zgadza nie ch da - !!!!

Opublikowano

Up zgadzam sie z tobą diablo660! nie kradnijcie bo i tak bana byscie dostali zal noby tylko kradna i nic niezmieni mojego zdania !!!

Prosze o Plusiki Jak Pomogłem

Opublikowano

Koles zamiast okradac niewinnych ludiz mogl bys zarobic na Em2 ;/

Bylo wiele razy..

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...