Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd Podczas Łączenia Się Z Bazą Mysql


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z Navicatem. Kiedy próbuje połączyć się z bazą MySQL wyskakuje mi taki błąd #1045 - Access denied for user 'root"@5.7.226.209" (using password:YES). Pomoże ktoś ?

ryuw.png

Opublikowano (edytowane)

@UP

Raport Poleciał

 

@TOPIC

Podaj IP z końcówka .100

 

 

 

@Merkon

 

Prawidłowo :)

Edytowane przez glinka333

Opublikowano

Acces Denied

to chyba dostęp zabroniony do uera root

Podaj jakich plików używasz

 

Pliki by Suicide:

login:root

hasło:amzarab88

 

Pliki by Rain

login:root

hasło:123456

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Jednak nie działa. Co mam zrobić ? Cały czas ten sam błąd. Wpisałem najpierw hasło 123456, a później ganja, ale nadal nie działa. Wpisałem w bazie danych ifconfig i nie działa.

ryuw.png

Opublikowano

Ten błąd to znaczy że hasło do Navicat jest nieprawidłowe... Złe hasło podajesz...


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Podawałem juz takie hasła : ganja, 123456, 12345, 1234567. I żadne hasło nie zadziałało. Kiedy się robi bazę MySQL ?

ryuw.png

Opublikowano

Błąd ten oznacza, że podałeś złe hasło do konta root.

Spróbuj wpiasac haslo poprawieni, sprawdź czy przed ,,root" nie wcisnąłeś spacji niechcący.

Ewentualnie załóż nowe konto w bazie i nadaj mu wszystkie przywileje.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Odradzam ściągania plików od JachuPL. To przez te jego pliki mi nie działało. Ściągnąłem pliki od Raina i all działa. Tylko mam takie pytanie: długie jest pierwsze logowanie ?

ryuw.png

Opublikowano

Mam pytanie:

Co oznaczają te znaki podczas logowania:

7 kwadratów

5 kwadratów

4 kwadraty ?

(Chodzi mi oto : Proce logowania trwa itd. Nie mam spolszczenia.)

Długie jest to pierwsze logowanie ?

ryuw.png

Opublikowano

1. Co oznaczają te kwadraciki ?

2. Długie jest to pierwsze logowanie ? Miałem 4 kwadraciki i komp był włączony całą noc i rano były nadal 4 kwadraciki. Później miałem 7 kwadracików i miałem to samo co wcześniej. Pomoże ktoś ?

ryuw.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...