Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze Szczęście W Metinie


NupBuster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj wpisujemy co zdobyliśmy np na początku gry, co ulepszyliśmy na +9 u kowala itp.

 

 

Ja zaczne, n początek gry dostałem branze z 2k hp z misji na -10 lvl :D:) Oczywiście piszemy samą prawde :)

 

@edit tez dostałem z tej misji na 3 lvl nno w tarczy o.O

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moje szczęście to hmmm..

 

1. Ulepszył koziki od +0 do +9 za pierwszym razem :rolleyes:

2. Za misję na ( chyba ) 3 lvl dostałem tarczę Niewrażliwy na Omdlenie :P

3. Za misję od kapitana dostałem złote kolczyki +0 z 4 bonami w tym 15% na dwuręke i 10% na miecze.. :D

 

I z tych fajnych to chyba na tyle :)

 

Pozdrawiam , PhoEnix9332

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

tak pisać to ja tez moge ten temat to czysty spam

 

ja też moge napisać ze dropnal mi fms +1 sr 52

 

ludzie dowody w postaci ss albo temat do zamknięcia bo to spam

Opublikowano

Moje szczęście to hmmm..

 

1. Ulepszył koziki od +0 do +9 za pierwszym razem :rolleyes:

2. Za misję na ( chyba ) 3 lvl dostałem tarczę Niewrażliwy na Omdlenie :P

3. Za misję od kapitana dostałem złote kolczyki +0 z 4 bonami w tym 15% na dwuręke i 10% na kryta.. :D

 

I z tych fajnych to chyba na tyle :)

 

Pozdrawiam , PhoEnix9332

Z pewnością dostałeś kolczyki z bonem 10% na kryta :)

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

Moj najwieksze szczescie

 

I dzis kupilem od jakiegos noobka buty na 23 lvl 10% na kryta za 3k, w co nie musicie wierzyc =]

Opublikowano

Moje szczęście to hmmm..

 

1. Ulepszył koziki od +0 do +9 za pierwszym razem :rolleyes:

2. Za misję na ( chyba ) 3 lvl dostałem tarczę Niewrażliwy na Omdlenie :P

3. Za misję od kapitana dostałem złote kolczyki +0 z 4 bonami w tym 15% na dwuręke i 10% na kryta.. :D

 

I z tych fajnych to chyba na tyle :)

 

Pozdrawiam , PhoEnix9332

 

 

oO od kiedy kolce maja krytyk ?

Opublikowano

Nie tak dawno na Twierdzy kupiłem koziki+9 sr 25% za 14kk (oczywiscie penetra +3) a na poczatku inny gosc 20chciał za te same :D

Chyba mi się opłacało :D Kupic 9ostrzy+9 i czerwone ubranie +9 za 6kk.

A reszta to pasmo pecha :D

refy RMCF

Opublikowano

Mi buty z 1k hp dropły na psach :P

FMS'a mi zrobiło na +8 za pierwszym razem śr 33 screnna nie mam bo spalił na +9 ):

I z polowania tarcza z NNO i z NNS

  sig.png

 

Zapraszam na to forum wszystko o metinie . (To nie reklamacja innych for) wszystko metiny biorę z mpcforum.pl

Opublikowano

Najlepszy ? Chyba słąby mam ( buty max pż 1k , 15 % na dwuręczną i 5 % na kryta : ) )

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Drop:

Sprzedałem niepotrzebne rzeczy i kupiłem szkate. A w szkacie rękawica złodzieja. To poszedłem w shinso na resp bestów i dropneły 24fms ;D Ale zabiłem coś koło 200 bestów.

 

Ulepszenie:

16 fmsów z tego dorpu na+9

trójząb na+9

tygrysia+9

 

/edit

 

Silnybicu sorka ale nie mam SSów bo to było jakiś rok temu.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

PhoEnix9332 napisał/a

 

3. Za misję od kapitana dostałem złote kolczyki +0 z 4 bonami w tym 15% na dwuręke i 10% na kryta.. :D

 

I tu cie mam ;) w kolczykach nie moze wejsc bon 10% na krytyka ;] czysta sciema ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...