Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moj Priv Serwer I Wiele Błędów Pomocy!


HeroPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem , gdy po zalogowaniu wybieram postać i chcę wejść do gry wyskakuje mi takie coś:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15d7ec5f370900fb.html

 

Pewnie chodzi o to że nie mam włączonej mapy

Zobaczyłem sobie w twoim poradniku jak odpalać mapę, ale skąd mam wiedzieć który z gameserver.cfg jest odpowiedzialny za daną mapę skoro każdy wygląda tak samo..

 

Po za tym kiedy odpalam Launch Gameserver to wyskakuje mi takie cos:

4e1dafff5f8fcc52.jpg

Opublikowano

Włączyłeś za dużo map na 1 gameserverze.

w gamesever.cfg powinieneś dodać // przed wszystkimi map = ....

tylko zostaw map = garner bez // na początku.

Jeśli chcesz odpalić inne mapki pozmieniaj IP w innych gamesever(cyfra).cfg (np. gameserver1,2,3.cfg)

 

2. Masz zrobić nową postać! Nie używać tej postaci!

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

OK działa mi tylko pojawia się kolejny problem , a mianowicie.Chciałbym aby moi koledzy grali zemną. Kazałem im pobrać patcha do dg pirates oraz ip changera oraz żeby podłączyli się do mojej sieci na hamachi. Po wklejeniu patcha oraz ip changera do top klienta oraz po podłączeniu się do sieci hamachi i zmianei ip , gdy wchodzą do gry wyskakuje im conect failed. Może mi ktoś powiedzięc co zrobić by inni mogli grać na moim serwie??

Być może problem tkwi w hamachi gdyż tak wygląda przykładowa sieć gma :

1c1f916b1e4f3ff2.jpg

 

A tak moje :

291d165ab91233c7.jpg

 

Tak jakby mnie jako gm na hamachi nie bylo czy co i dlatego maja conect fail

Opublikowano

A włączyłeś wszystkie serwery? Po kolei: GateServer > Account Server > Group Server > i dopiero teraz GameServer.

Możesz też wejść do GateServer.cfg i zmienić:

MaxConection =200 na 1000.

Lepiej napisz mi na skypa z problemami. Nick pinkorek

Poznań, wielkopolskie.

u7zdc8-2.png
 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...