Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Fishbota Który Można Zminimalizowac


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Poszukuję FB działającego na zminimalizowanym z tego co wiem to XangelBot ma taką funkcje ... ale nigdzie go nie mogę znaleźć a jak razem z EM2 sciągnę to mi coś nie chodzi..

 

 

 

Proszę o nie zamykanie tematu ponieważ w tym temacie http://www.mpcforum.pl/topic/147949-prosby-problemy-pytania-zwiazane-z-cheatami/ nikt mi nie pomoże bo za duży spam..

Opublikowano

Nie działa.....

 

Wyskoczył błąd :

 

"Nie można uruchomic aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji" ehh

Pasjonat
Opublikowano

Po 1. Szukanie i mysłenie nie boli :P

Po 2. Pokabinuj troche a bedzie działac.

Po 3. Dziala na spathowanym Metinie ale z KamerModem www.metin2mod.tk

Po 4. Jak masz 7 lub viste uruchom jako admin i Bota i KamerModa

Po 4. twoj antywirus moze w nim cos wykrywac i go blokowac.

Opublikowano

Po 1. Szukanie i mysłenie nie boli :P

Po 2. Pokabinuj troche a bedzie działac.

Po 3. Dziala na spathowanym Metinie ale z KamerModem www.metin2mod.tk

Po 4. Jak masz 7 lub viste uruchom jako admin i Bota i KamerModa

Po 4. twoj antywirus moze w nim cos wykrywac i go blokowac.

 

1.Szukałem i nie znalazłem

2.Nie znam się na FB

3.Mam spatchowanego metka i kamer moda tez

4.Mam xp 2000 profesjonal

5.Nie mam w tej chwili antywirusa

Opublikowano

Polecam m2fish jest bardzo dobry mozna go minimalizowac i ma funkcje lowienia poza woda np w trawie:)

65994253024037513199.pngYay! ☺

 

 

Inne Moje Nicki:

DjSmash

DjSmash506

Opublikowano

Polecam zainstalowanie mod kamera i FB powinien działac sprawnie ..

Jeśli pomogło liczę na + :)

Opublikowano

A Może zainstaluj Service Pack 2 i net framework 2.0 a potem 3.5??

Wielce znawcy się odzywają...To jest kurfa oczywisty błąd net frameworka czy tam service pack'a

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

A Może zainstaluj Service Pack 2 i net framework 2.0 a potem 3.5??

Wielce znawcy się odzywają...To jest kurfa oczywisty błąd net frameworka czy tam service pack'a

Service pack 2 mam i net framework tez

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...