Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecę] Zrobienie Laga Do Derwera Mu Online


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://img819.imageshack.us/gal.php?g=beztytuuaa.png

tu sa dwa loga pierwotne scalone przezmenie i tak jak sa zapisane w kawalkach

logo niestety musi byc czarne bo u dolu i gory sa czarne paski ktorych sie neidazmienic ...

tam gdzie sa takie jakby paski to tam będzie pasek ladowania on jest u gory srebrny u dolu czarny

jest to oficajlne logo mojego serva i chcialbym zey to bylo cos exta

i jakby dudsonowa mogla to zrobic bo widzialem ze jej prace sa bardzo ladne i maja swoj klimat ;p

server nazywa się FreshMU

dobrze by bylo ^^ gdyby tak promieniowalo swiezoscia i bylo takie troche abstrakcyjne

cos jak ta praca dudsonowej z tymi papugami i czlowiekiem ktory sie obrca(?)

za prace dam duuuzo + i jesli ktos pogrywa w mu to ma szanse zostac gm u mnie ;p

bo sam tego wszystkiego nie ogarne lub jesli bedzie gral an moim servie to niech napisze dam mu beta -konto i ladne bonusy ;p

z gory dziekuje i pozdrawiam

aaa i wzuce "biale okno logowania" tzn biale bedzie tam gdzie bedzie logo ;p

@up

http://yfrog.com/menowyobrazmapabitowaip

acha i przydaaby sie ikonka i logo na forum jeszcze ;p ale to potem

i zeby nie bylo mięty itp ^^ tylko byla swiezosc bo jakos ciezko mi jest wyrazic jak to ma wygladac :D

71353746668386.jpg

oto ona z mpc graf pack'i

acha i wybrac napis jakas czcionka czy samemu zrobic?;p

@up znalzlem fajna teksturke ;p

i chyba sam pokusze sie o zrobinie tego

ale nie wiemjak to zrobic ;p

tzn cos tam zkombinuje ale zawsze mam problemy z napisami

ktos cos doradza?^^ w jakim stylu dobrac napis do tego itp ..

Cheaty biore z MPC 4um

18706.pngoperauser.png

Gram w Runes of Magic

34034.jpg9045.gif

 

sy5sgh.png

 

Pomoglem?Daj + | ^_^ |

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...