Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Co Zrobić By Nie Wywalało Z Em2


Mpcxyzek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ;) jestem tutaj nowy... xD ale chcę na początek dać wam poradnik, ponieważ widziałem pare postów w którym piszecie ze was wywala gdy bocicie na easy metin2, otóż

1.Wchodzimy w ustawienia [Wygaszacz ekranu] I zmieniamy tam gdzie jest (wygaszacz ekranu) na status [bRAK], i to powinno starczyć ;) (Chodzi o to by wyłączyć wygaszacz ekranu :)

Jeżeli nie zadziała prosze nie minusować ... iż ten sposób u mnie działa myślę ze wam też zadziała

POMOGŁEM ? PROSZE O -

 

(SORY ZE TAK CHAOTYCZNIE, POSTARAM SIE PÓŹNIEJ TO ZMIENIĆ NARAZIE NIE MAM CZASU) POZDRAWIAM ALL

Lv 52 Rycerski IluzMagia

 

 

____________

 

Daj mi - i napis w profilu ze dałeś mi - :) odwdzięczę się + i 5 :)

Opublikowano

Mi to nie pomaga a zresztą co ma do tego wygaszacz ekranu?

 

no nie wiem szczerze... ale mi to pomogło więc napisałem ...

Lv 52 Rycerski IluzMagia

 

 

____________

 

Daj mi - i napis w profilu ze dałeś mi - :) odwdzięczę się + i 5 :)

Opublikowano

Jeżeli nie zadziała prosze nie minusować ... iż ten sposób u mnie działa myślę ze wam też zadziała

POMOGŁEM ? PROSZE O -

 

To co w końcu zbierasz?

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Najlepiej to zmienić ustawienia karty na wydajność. Na kartach z serii NVIDIA znam trick gdzie grałem w gta IV na najmniejszych detalach. A po tym na max.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...