Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysro Open!


xXxSpritexXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.namipan.com/d/fysl.7z/50f...f9f5bd6108cc43

link download transfer bardzo słaby ok 11kb/s

 

 

 

http://victor.gamerzcorp.org/showthread.php?p=8648#post8648

 

http://rapidshare.com/files/411133101/buding.7z

angielskie media

 

 

[TUT] - Poradnik Wr dla początkujących

 

plejas_7_1.png

 

Jeśli w czymś ci pomogłem to daj mi + ;)

1291495354-U115053.png

Opublikowano

Prosze nie pisac postow typu "Wkoncu", "uff, nareszcie" Kara : Warn.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@up

z tego co widzę to chyba error code 2 ;) przeinstaluj silka

 

antywir usunął Ci sro_client

 

 

 

 

/

serwer off z tego co się dowiedziałem.

b577e893e102f.png

Opublikowano

ale moze pojdzie ten db bot przy uzyciu tej samej metody co wczesniej, jak dzialal na 1.091 mysro ;) ale ogolem wszystko sie zajebiscie prezentuje ;)) zawsze lubialem mysro, bo mialem tam 2 konta a reg byl off przez dlugo i bylo zero kolejek i w ogole zajebisty serw. tyle ze przez wiekszoscczasu byl zacofany w stosunku do swsro. no i te laggi ;;/ swsro2 pod tym wzgledem jest o niebo lepsze. ale i tak zagram i moze poboce ;))

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

db bot dziala :D

Link z epvp

mysrobot.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Ten blad wynikal z tego ze serwer byl off

Teraz jest On ale trzeba pobrac media.pk2

http://rapidshare.com/files/411133101/buding.7z

pozdro :P

 

Ps:

Jak ktos pobierze niech wrzuci na inny hosting :P

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

Witam

Mam kilka pytań ...

 

1. Da się wbić na MySro ?

2. Lagi ?

3. Gdyby ktoś wolne konto to PM.

4. Na jakiej zasadzie działają te Euro Skille ?

Opublikowano

Niestety nic, standardowa inspekcja po update, która trwa już dobry czas, jak włączyli serwer nawet nie wbiłem lvl'a i już inspa. naprawiają bugi takie jak

autospawn TG przez graczy ;]

100m+ w trade.

i te proste rzeczy.

b577e893e102f.png

Opublikowano

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

Nie :(

Poprawiają błąd z respem tg kolo samarkand xD

oraz inne tego rzeczy.

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...