Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

???  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze do pvp?

    • Syriusz +9
      5
    • Bezduszne +9
      6
    • Strumyki+9
      11
  2. 2. Co lepsze do expa?

    • Syriusz+9
      8
    • Bezduszne+9
      5
    • Strumyki+9
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam 3 bronie Nóż strumienia +9, bezduszny nóż +9 i miecz syriusza +9 i teraz moje pytanie co bd lepsze do expa a co do pvp? (gram ninja dagger skile full P) I jakie 3x kd włożyć? I ostatnie pytanie/prośba Na servie na ktorym gram są kd +6 lecz nie moge ich wkładać jest potrzebny patch kd ale nigdzie nie mogłem go znaleźć wiem tu moja prośba jeżeli macie temat/link do downloadu prosiłbym o podanie go tu.

 

Edit: nie pamiętam bonów bo serv off :D ale spore byly (po 7 bonów mialem i moge zmieniac jak chce )

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano (edytowane)

Jak wybonowane masz sztylety ? a jak miecz ? Czy w ogóle nie masz ?

 

Ile tam na ludzi wchodzi itp ?

Edytowane przez D3V4570
Opublikowano

Temat do zamkniecia. Rozwiązałem sprawe do expa i do pvp bd uzywal strumykow tylko bd mial 2x jedne do pvp (z kd sury/woja/ninji +6) a 2 do expa (z kd penetry/smierci/potwora +6) ale za checi polieci 5 i +

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...