Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Gallery]Pressbutton


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro cholerna, to po kiego grzyba ją dodajesz? Z przyzwyczajenia? Bullshit. Dodajesz, bo Ci się tak podoba, mimo, że pół forum twierdzi, że jest beee.

Ta otoczka wokół rendera dziwna taka. Jakby nie wtopiona, nie wiem, nie ogarniam.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Gdyby nie napis czcionką "Harry Potter" dałabym tej sygnaturze miano "najlepsza z Assasinem", a tak. ;/ Nie da rady.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Wooow. Bez napisu cudowna ^^... Usuń Napis jeśli masz PSD !

WBIJCIE TO SOBIE DO GŁOWY, ŻE JESTEM DZIEWCZYNĄ!

mój kanał yt

 

sig2fq.png

zapraszam do mojej galerii graficznej kliknij <<

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po Polsku. Ty też spróbuj...

Opublikowano

to lewe ramie zbyt białe i wkomponowuje się za bardzo w tło według mnie pusto tu jest i za dużo się do tego nie przyłożyłeś.

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Ostatnie prześwietlone.

Pracy z Assasinem się nie czepiaj, bo temat jest tak oklepany, że to co on zrobił z tym obrazkiem jest naprawdę dobre.

1321896841-U198706.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Trochę bushy, pewnie kilka CM-ek i zmienione kolory. Nic specjalnego. 4/10.

off

Opublikowano

1284828171-U148832.jpg

 

 

Moja pierwsza praca wykonana w Photoshop CS2 według mnie może nie jest najlepsza lecz dobra na Pierwszą... robioną bez poradnika ...

 

 

Nowa Praca

 

1284829300-U148832.jpg

 

Chyba udana Napis też chyba wyszedł w miarę więc mogę uznać ją jako udaną

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano
Każdy początek jest niezręczny.

To tyle ode mnie co do ostatniej pracy.

 

@edit następna wywal napis i nie rób pięcio minutówek staraj się poświęcić pracy więcej czasu.

.

Opublikowano

Nie można dzielić sygnatur na: udane i nieudane. Jest zbyt wiele elementów które decydują o "poziomie" sygnatury, aby ograniczać się do słowa udana/nieudana.

 

Co do ostatnich sygnatur.

 

1) Brak pomysłu. Chaos totalny. Napis na dole sygnatury (a powinien być w mocnym punkcie). KBG*, tylko jeden kolor. Słabo, bardzo słabo.

 

2) To samo co 1, tylko troszkę lepiej umiejscowiony napis.

 

*KBG - Kompletny Brak Głębi

off

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...