Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy Nie Wiem Jak Sie Polaczyc Z Serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem nie wiem jak sie moge polaczyc s zerwerem tam gdzi sa podane ip gdzie to wpisac i jak pozniej zalaczyc zeby dzialalo. Chce zagrac sobie na tym ip 72.55.143.209 wytlumaczy mi ktos gdzie to wpisac i pozniej jak zalaczyc PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKUJE

2zoc7di.gif
Opublikowano

Żeby zagrac na obojętnie jakim privie musisz mniec spol tego priva, pobranego KamerModa, i Metina PL. Instalujesz PL'a a potem KamerModa i w KamerModzie masz plik o nazwie SerwerInfo i tam musisz podmienic ip serwera i odpalasz ze spol'a, powinno wszytko działac. Ale jeśli masz KamerModa nie musisz go używac.Ja tak robie ale tylko z privami które mają spolszczenie. A Kamer Moda nie używam wcale.

Opublikowano

Żeby zagrac na obojętnie jakim privie musisz mniec spol tego priva, pobranego KamerModa, i Metina PL. Instalujesz PL'a a potem KamerModa i w KamerModzie masz plik o nazwie SerwerInfo i tam musisz podmienic ip serwera i odpalasz ze spol'a, powinno wszytko działac. Ale jeśli masz KamerModa nie musisz go używac.Ja tak robie ale tylko z privami które mają spolszczenie. A Kamer Moda nie używam wcale.

 

Naucz się odróżniać działy -.-.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Żeby zagrac na obojętnie jakim privie musisz mniec spol tego priva, pobranego KamerModa, i Metina PL. Instalujesz PL'a a potem KamerModa i w KamerModzie masz plik o nazwie SerwerInfo i tam musisz podmienic ip serwera i odpalasz ze spol'a, powinno wszytko działac. Ale jeśli masz KamerModa nie musisz go używac.Ja tak robie ale tylko z privami które mają spolszczenie. A Kamer Moda nie używam wcale.

 

hahaha ^^xD

Pomyliłeś działy :D.

To nie metin tylko silkroad.

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...