Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, tworzymy 3 postacie na bocie od andrzeja wbijamy po 18lvl dajemy im eq +6/7/8 i włanczamy bota na niedźwiedziach na całą noc wszystkie te 3 konta rano patrzymy i mam dużo przedmiotów z bonami i dużo żółci wartych bez + = 150k z + 80k skóry niedźwiedzi bez + = 100k z + = 50k CENY PODANE NA GRYMUARZE

 

życze miłego zarobku

 

DAWAĆ MINUSY !!!! MNIE TO WALI !!!!!!!!!

banner-reklamowy.png

Wesprzyj akcję stop dzieciom neo i wklej ten obrazek do swojej sygnatury !!!

 

Link do obrazka: 

http://i2.pinger.pl/pgr372/0fc6015900185aa949fc592b/banner-reklamowy.png

 

Tylko neo daje - za nic jeśli nim jesteś TO DAJ - (mi nie zależy)

 

Jeśli nie jesteś neo to daj + (mi nie zależy) 

 

Wejdz na strone : 

http://www.stop-neo.yoyo.pl/

 

 

Opublikowano

Ja mam żelazną +9 i stożka +7 z kd potwora +3 ;), dziś zostawiam. Tylko w jinno koło biologa respi się bera, na małych lv lepiej zostawić gdzie indziej.

Opublikowano

18lvl'e? Wg mnie z takim lvlem to już się na k.k. albo medale chodzi. Na niedźwiedzie na srebrne bransoletki i itemki z bonami się chodzi na 5 lvlu...

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

no na przeklętych lepiej bo dropią fms.riby.antyki.jesionki.itd...+ ci nie postawie nie czytelnie napisane

reklama

Opublikowano

Po 1. Naucz się poprawnie pisac po polsku..

Po 2. Poradnik jeden z najgorszych jakie widziałem.

Po 3. Masz -- :)

Opublikowano

Po 1. Naucz się poprawnie pisac po polsku..

Po 2. Poradnik jeden z najgorszych jakie widziałem.

Po 3. Masz -- :)

Po 1. byle jak pisałem specjalnie żeby dawać mi -

 

 

Po 2. Jesteś jednym z tych noobów jak Fubu

 

Po 3. Dzięki za - ale i tak jesteś neo 

 

 

 

Po 4. odwdzięcze się i też dam ci minusa pozdro 

banner-reklamowy.png

Wesprzyj akcję stop dzieciom neo i wklej ten obrazek do swojej sygnatury !!!

 

Link do obrazka: 

http://i2.pinger.pl/pgr372/0fc6015900185aa949fc592b/banner-reklamowy.png

 

Tylko neo daje - za nic jeśli nim jesteś TO DAJ - (mi nie zależy)

 

Jeśli nie jesteś neo to daj + (mi nie zależy) 

 

Wejdz na strone : 

http://www.stop-neo.yoyo.pl/

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...