Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zmiejszyć Szanse Na Otrzymanie Bana !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam opiszę wam jak zmniejszyć szanse na otrzymanie bana za FB (fishbota)

 

Do dzieła ;

 

1.Otwieramy folder tam gdzie mamy zainstalowanego metina2 i Szukamy dokumentu TxT o nazwie ErrorLog

 

2. Jak już znajdziemy otwieramy go i usuwamy całą zawartość po czym zapisujemy pusty dokument i zamykamy !

 

3. klikamy jeszcze raz PPM(Prawym Przyciskiem Myszy na ten sam dokument i wybieramy właściwości po czym zaznaczamy opcję tylko do odczytu i klikamy OK

 

4. a jeszcze jedno usuwamy aplikacje o nazwie errorlog

 

Jeżeli pomogłem daj + lub - jest mi to obojętne

 

Do moda jeżeli było proszę o usunięcie ;]

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Opublikowano

Żałosne...

Przecież errorlog usuwa z metina crash'a a nie zmniejsza szanse na bana ... ;)

Co ty bredzisz ? o.O

Masz - od mnie za spam.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

No dobra , a w jaki sposób GM lub GA ci to sprawdzi ?

Jedynym rozwiązaniem jest wbicie ci na chate i pogrzebanie w cliencie ...

Niewiem co ty tu widzisz takiego "PRO" o.O

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

łał jak byś miał antywirusa albo freewal to byś wiedział jak torrent chce pozwolenie o dostęp do twojego pliku errorlog !

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Opublikowano

Whh, wiecie co to są LOGi ? Jak nie to się nie udzielać się !

LOGi - Jakby wam to wytłumaczyć yyy, w LOGACH zapisuje się cała nasza historia co robiliśmy, to wszystko się może wysyłać do Teamu M2, ale jak będzie puste, jak mają nam bana załatwić

 

To są moje stare logi, co można się z tego dowiedzieć ? A zaraz wam powiem.

 

ComboFix 10-07-13.08 - Arkadiusz 2010-07-14 17:22:08.1.2 - x86

Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7600.0.1250.48.1045.18.3007.2278 [GMT 2:00]

Uruchomiony z: c:\users\Arkadiusz\Desktop\ComboFix.exe

AV: ArcaVir *On-access scanning disabled* (Updated) {430EE792-8EF9-4D8A-B486-78BBF686F0E1}

FW: ArcaFirewall 2007 *enabled* {B640009B-6FF6-4CA7-9CE8-7DA160B95A5B}

SP: ArcaVir *disabled* (Updated) {430EE792-8EF9-4D8A-B486-78BBF686F0E1}

.

 

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Usunięto )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

.

 

C:\lsass.exe

c:\program files\INSTALL.LOG

c:\users\Arkadiusz\AppData\Roaming\cglogs.dat

c:\windows\system32\install\server.exe

 

Iż mamy odpalonego ArcaVira - To mój starszy AntyWir

Jeszcze mamy odpalonego ArcaFirewall - Jakiś KAU, bo to mój start AW !

Logi były robione ComboFix'em, a usunięto procesy lsass.exe, install.log ITP.

b_560_95_1.png

 

IP SERWERA! : 91.203.223.58:27088

Platforma : Steam/NonSteam

Ilość slotów : 15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZ SERWER

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...