Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Zamówienia Sygnatur.


PayBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Demonic to zupełnie nie to a tak wogóle już mi sygna niepotrzebna

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Precision trochę głupio ze na szybko :> ale może być ;p

Jak Ci sie będzie nudziło to pokombinuj jeszcze jakoś =]

A narazie dzięki^^ ...5 gwiazdek w profilu ;p

Aha jeśli będziesz robił cuś jeszcze to chodzi mi o coś w stylu render i super tło np tak jak w sygnie dla Drajwera ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

omg sprzedaja sie za sygny

 

 

320x150

 

FINAL FANTASY VII albo XII

 

jakaś fajna mogła by być co do postaci co maja tam być obojętnie może być vinvent albo claud

 

kolor błękitny

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo prosiłbym o zrobienie dla mnie takiej łatwej sygny.

 

Wymiary : 400x150

Co ma na niej być :

- Na dole(wyśrodkowane) Napis "Spamowi mówimy NIE !!!"

- Napis SPAM jakąś fajną trzcionką najlepiej czarny kolor.

- Ten napis SPAM żeby był zaznaczony takim znakiem zakazu wiecie takie coś : spamgt0.png - Tylko ładniejszy (dużo xD) ^^

- Jakieś fajne tło pasujące do tych kolorów : koloryvu3.png

 

Podsumowanie : Wyśrodkowany napis na dole obrazku,jakieś fajne tło pasujące do kolorów : koloryvu3.png,Napis SPAM ze znakiem zakazu.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Dzieki Precision 5*

A dasz rade zrobic tez avatar z taka laską? :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hmm dla mnie

Rozmiar 450 na 340

Tematyka Naruto najlepiej cały team 7

barwy Czarny Niebieski i jakie wpadną

1321383239-U30311.png

 

Powróciłem jak feniks by Zniszczyć To co było

i sprawić iż wszystko powstanie z popiołu

Opublikowano

Ja proszę coś o tych kryteriach:

 

Wielkość: przeciętna (jak każde inne)

Motyw: assassin's creed [chodzi o głównie Altaira (główną postać)]

Nagroda: oczywiście 5*

5627.gif24854.png6424.png6407.jpg31712.gif31743.png
Opublikowano

Równiez poszukuję kogoś, kto zrobiłby mi sygnę.

Wymiary 320x150 lub 300x125

Motyw... Saphira, Cierń, Shurikan (smoki z Eragona, najlepiej by było Shurikan). I w tle ogień.

Z góry dziex ;p ;** ^^<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...