Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Wypakowac Pliki Locale_Pl Łatwo Ale Jak Spakowac Używałem 3 Programów I Nic


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wypakowałem pliki locale_pl używałem programów Game Files Open , filearchiwer angielski i polski i i próbówałem spakówac spowrotem ale nic nie da rady pomoże ktoś ?

 

SS

32600613.jpg

Opublikowano

moge pomóc... ja uzywam Archiver BinUtils S527P105 2.Beta rozpakowuje plikiem RootExtract.xml (przesun na ikonke m2) tworzy sie folder Source i plik RootPackGen.xml, edytuje co chce i potem plik RootPackGen.xml na 'm2' i sie pakuje ;) Downloadu poszukaj gdzies na forum... :) pomoglem ? prosze o +'ika :)

18614978.jpg
Opublikowano

To jest tak że wypakujesz pliki i masz scieżke np :

D\Program Files\Metin2\pack\locale_pl

i jak coś tam zmienisz to robisz tak jak best Archer i potem spakowany plik masz w tej samej ścieżce :P Pomogłem daj +

 

PS: Jeśli nie zadziała to sprubuj zrobić to jako admin (Jeśli nim nie jesteś)

A jaki masz system operacyjny

BO ja mam viste i mi też nie działało miałem identyczny problem jak ty ale jakoś to znikło

<a href="http://www.loaded-cheats.com/" title="Combat Arms Hack">Combat arms cheats</a>

Opublikowano

No oczywiscie ze nie dziala... Bo w rootpackgen masz np cos takiego:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Zeby dzialalo pakowanie musisz zmienic to na:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

I wtedy sie tworza pliki bez nazwy.

 

Ale mozesz tez uzyc:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

itd. zeby okreslic nazwe plików. Mam nadzieje ze pomoglem ;] Daj 5.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

JA też nie mogę zapakować pliki , dokładnie pliku Locale_PL , w RotPackGen mam na początku

To jest ukryta treść, proszę

i potem ten Plik nakładam na M2 i na 1 setną pojawia się konsola i sama znika i nie ma nigdzie tych spakowanych plików.

 

@EDIT@ : To się dzieje chyba tylko z Locale_PL, bo jak próbowałem zapakować plik PC to poszło wszystko pomyślnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...