Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Bronie Na 80 Juz Dzis


Mark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Owoc Życia

Zwiększa Punkty Rangi o 2000 punktów (czas regeneracji: 8 godzin).

1 sztuk tylko: 129 SM

edit. Chyba wiem czemu fatal error. 2520 użytkowników przegląda forum.

Mpc przegląda 3500 i nic sie nie dzieje ;P

chyba że metin jest sto lat za murzynami :P znaczy forum :D

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oni te zmiany robią ponieważ dużo ludzi odchodzi od pl a przechodzi na privy ale te nowe miecze i tak są od 80 lvl i przecietny gracz sobie nimi nie 'pomacha' mogli by dodać coś dla graczy z mniejszym lvl i żeby zrobili częstrze eventy tam przynajmniej raz na 2 tygodnie wtedy by cośsie działo a tak... bez komentarza

do6qfp.jpg

Opublikowano

Mpc przegląda 3500 i nic sie nie dzieje ;P

chyba że metin jest sto lat za murzynami :P znaczy forum :D

Właśnie zdaje mi się że mpc jest postawione na lepszym serwerze.

Opublikowano

Kurw... Oczywiscie napisali 18.08, to sprzedalem smoki, ale oczywiscie bum 29.07 i jest, jestem teraz 400kk w plecy.. bo tyle skoczyły ceny smokow dzis...

TTRocmxfX19ldW5lX19fMTk3X19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Zgadzam się ;)

 

Jedyne co mnie ciekawii to gdzie będzie ten owoc zycia :D świeżo zarobione 150kk powinno wystarczyc ;P

 

 

jak dla mnie to to będzie w IS. :D

spongebob1.png

Opublikowano

Trytonek

 

Wymagany poziom:

80-90

 

Pochodzenie:

 

* Żeby otrzymać Miecz Trytona należy dostarczyć do NPC Seon-Pyeong: Miecz Bojowy+9 + 2x Zwój Błogosławieństwa + 1x Broszura Szermierki + 100.000 Yang.

 

Klasa:

 

Inne:

 

* Jest tworzony u NPC Seon-Pyeong. Nie można go kupić, ani dropnąć.

* Szansa na pomyślne ulepszenie broni 65+9 na 80+0 wynosi 100%.

* Kamienie Duszy oraz bonusy z broni 65+9, będą aktywne również w broni 80+0.

* Posiada 3 sloty na Kamienie Duszy.

* Szybkość ataku zwiększa się wraz z wyższym + przedmiotu.

* Ma wbudowane 2 bonusy: Silny przeciwko diabłom i Silny przeciwko ludziom.

* Kiedy patch 8.18 zostanie wgrany na polskie serwery Metin2, ulepszanie będzie możliwe.

 

Szybkość ataku:

od +15% do +30%

 

+0 , 1 - 80lv

+2 82 Silny przeciwko diabłom 4% Silny przeciwko ludziom 4% 16% 240-280 158-180

+3 82 Silny przeciwko diabłom 5% Silny przeciwko ludziom 5% 17% 244-284 162-184

+4 84 Silny przeciwko diabłom 6% Silny przeciwko ludziom 6% 18% 249-289 167-189

+5 84 Silny przeciwko diabłom 7% Silny przeciwko ludziom 7% 20% 255-295 173-195

+6 86 Silny przeciwko diabłom 8% Silny przeciwko ludziom 8% 22% 262-301 180-202

+7 86 Silny przeciwko diabłom 9% Silny przeciwko ludziom 9% 24% 270-308 188-210

+8 88 Silny przeciwko diabłom 10% Silny przeciwko ludziom 10% 27% 280-316 198-220

+9 90 Silny przeciwko diabłom 12% Silny przeciwko ludziom 12% 30% 290-325 208-230

 

 

Teraz juz wszystko wiecie ;p Taki tryton +9 to miazga ;] dmg kosmiczne , 30% speed ataku + 12 na ludzi .

Wkoncu na Plu cos sie dzieje wiec sie cieszmy ze wprowadzane sa nowe itemki .

 

 

Co do owocu zycia - miesiac temu na boardzie pisalo ze bd dodawac 8k pkt rangi . Zmienili na 2k bo by bylo za latwo .W IS bd napewno .

 

 

Przynajmniej bedzie ciekawie wiec sie cieszmy :P

star_10.png

 

Pomogłem .? Daj + .!

 

Metin2 PL S7 Almanach - 62lv ON - I'm back.

dajplusa.gif

86330748.gif

Opublikowano

No mnie też dziwi to z szamanem ;p nie wiem czemu mu nowej broni nie wprowadzili.

A tak rzecz biorąc to 2x bodzie i broszurka potrzebna na trytona ;p a Broszurke (jak kto nie wie)

 

* Silna Lodowa Wiedźma, Mistyk Setaou, Wojownik Setaou

Opublikowano

Nie bedzie bronie w IS'e!!

Można je zrobić z eq na 65lvl +9 a oprócz teog ulepszacze, 2xx bodzio itd. nie pamiętam dokładnie :D

A szansa na ulepszenie to 100%. Ulepszamy u NPC

refy RMCF

Opublikowano

SA 1 BEZDUSZNE NOZE

Comandos KIRIAN

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

czemu sura ma dwie bronie na 80 lvl a woj tylko jedną . powinni coś zrobic z partyzaną żeby ją też można zrobić na 80 lvl bo troche to nie fer

do6qfp.jpg

Gość EliteShark
Opublikowano

Mi się wydaje że to korzystnie wpłynie na PL-a .. Wkońcu PL to nie będzie demo ..

Opublikowano

to juz jest powoli OTS ; ]

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Opublikowano

mi tam pasi ze sa juz na PL te miecze

 

 

@offtop

 

co metin2 ma do tibii?

 

OTS to przeciez Open Tibia Serwer

 

o.O O.o

Opublikowano

Bez tych broni Metin2_PL był wersją niepowtarzalną, ale jak mają wprowadzić, to jest jeden błąd, wojownicy są poszkodowani. Nie da się robić dwuręcznych...

0:1:25121351.png

18706.png

4hcnpt.gif

wwdqom.gif

Opublikowano

Myślałem, że zrobienie nowych broni do +9 będzie wymagało trochę czasu, ale z tego co widzę są już bezduszne +8 i tryton+9 o.O O.o o.O

 

jak wprowadzili atlantyde to ludzie zaczęli expic jak wbili 80 to dropniecie broszury to nie problem wiec ich pewnie troche im sie nazbieralo a jak mialo sie broszury to bron pyknąc to juz nie problem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...