Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Mozna Tak Zeby Mnie Inii Niewidzieli


konradb10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzis znalazlem taki bug ^^

expimy easymetin2 i jak jest full eq to bot wrocil do miasta... mialem nie zrobione misje u handlary i najwyrazniej nie dokonczyl ich czytac czy cos tam i mialem zwezony ekran i nie bylo mnie widac jak expilem xD

samo silne bylo widac ;P (az do lvla UP)

x

Opublikowano

Wczoraj na zuo (phantos) włączyłem sobie ghosta oczywiście żeby coś pokraść. Podchodze do jakiegoś nupka a on do mnie

" idz stąd " . Podkreślam że byłem na ghoście. Czy to nadal działa ? Czy jak ? (Logowałem sie przez najnowszego em2)

Jeśli pomogłem daj minusa !! " - "

Opublikowano

Jeżeli podejdziesz do kogos na ghoście, a on np. zsiądzie z konia to już widzi jak leżysz obok niego.

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

konradb10 no to co że ty chcesz być niewidzialny? coś takiego nie istnieje i prawdopodobnie nigdy istnień nie bedzie...a jak chcesz tak robić to zostań Gmem...

Opublikowano

Jeszcze poprawnie nie forumlujesz zdan po polsku , a juz Cie hacki insteresuja? oj biedny , czlowieku ...

 

Spójrz na siebie !

 

@TOP. Kamer mod opcja ghost... nie wiem czy działa. Nie używam KamerMod'a.

b_560_95_1.png

 

IP SERWERA! : 91.203.223.58:27088

Platforma : Steam/NonSteam

Ilość slotów : 15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZ SERWER

Opublikowano

Jest tylko 1 mozliwosc na bycie niewidzialnym ;]

Zacznij grac ninja i maxuj "Krycie się"

Pomaga;]

On mówi o expie... Jebniesz raz i już po skillu ... TO JEST DO ZASADZKI. NIGDY NIE BEDZIE TH ANI YH ANI TEGO :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

-99%! Dodatkowo warn za darmo!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...