Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 W Faktach(Tvn)! Reportaż O Kradzieżach W Grach On-Line.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha nie no dobre, ale troche szkoda kasy ;D

 

Ale tak na moje, to trochę idiotyczne, kupować eq na Allegro :| Nie lepiej postawić Fish Bota na noc ? ;) Z 5 kont i nazbiera się 30kk przez nockę :P

urechisyg.png

Opublikowano

lols przeciez byl taki temat.. eh co metin moze robic z ludzmi :P

@up

"kto mnie pobije?"

Napewno z taka duza sygna nikt..

sygna1o.jpg

Opublikowano

;p Ten gosc to bana dostanie ;p bo bylo mowione ze kupowal cos tam za kase realna ;p 

 

nom kupował, raczej chodziło o to że dodawacze/zmieniacze bonów...itd... a nie yangi

fs.png

Opublikowano

full is i go ojebali owend ;D koleś niezły ciekawe na jakim s gra bo chyba napisze mu ;D tak czy siak nadal to złodziej ale chujowy złodziej ponieważ zamiast wyważać drzwi to on cie ojebie w internecie..

Opublikowano

;p Ten gosc to bana dostanie ;p bo bylo mowione ze kupowal cos tam za kase realna ;p 

 

 

pewnie i tak, chyba że chodziło mu o SM.. :D ale dziwne, że nie ukradli całego eq. -.-'

 

@top po co robisz taki temat, skoro są podobne? ..

spongebob1.png

Opublikowano

Hehe Szkoda kolesie tysiaka aż dał xP

Ale żeby dzwonić po policje xD znjadzcie anonimowego złodzieje w Metinie 2 xDD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...