Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wiem że jest pełno takich tematów na forum ale ja potrzebuje czegoś takiego.

 

A więc poszukuje dobrego i sprawdzonego sposobu na zarobienie około 80-150 kk.Uwaga jednak mam na to około tydzień albo 2 i niestety nocki odpadają jednak mam fishbota łowie na 3 kontach :) i EasyMetin2 mam 65 lv body i kase na zrobienie np 1lv z eq +6-9.

 

Prosze o linki propozycje i tp daje + i 5.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

samymi fb tyle zarobisz chociaż zalezy po ile chodzą małże u mnie obsydian 1kk+

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Opublikowano

Porób konta na easy mt2 expboty i cały dzień niech ci biją a zawsze mogą marmurki i ulepszacze dropnąć a jeszcze misje możesz wykonać tylko poziomowe np za wszystkie misje do 20 poziomu zawsze jest jakieś 100k :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To jest czerwony las czy las duchów i dam tam rade z tym ?

 

Wojownik Boody : Lv 65

 

Eq

 

Zbroja : Boga +6 - kd +3

Miecz : Magnetyk +4 = kd +3

Hełm : Żelak +8

Tarcza : Lwia +9

Branzoleta: Srebna +9

Kolczyki : Ebony +8

Naszyjnik : Na 46 lv +2 - 1000 PŻ

Buty : Na 43 lv +1 - 1000 PŻ

 

Skille :

 

Aura miecza : M2

Berserk : M5

Wir Miecza : M1

Szarża : 10

3stronne : 1

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To u was małże to masakra :O u mnie na phobosie po 90k małże chodzą, bo tak chinczyki cene zbiły :/

Ja Ci polecam samotne wyprawy do dt z dmg hackiem. Ja jak tam 1szy raz zaszłem, doszłem do 3 piętra i tam z metka k. duchowy i bodzio :] A z 1 metka silne, ale to chyba był zwykły fart.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...