Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zapobiec Zostaniesz Połaczony Z Serwerem !


MrPaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam all

 

Masz problem z serwerem pisze ciągle zostaniesz połączony z serwerem a twój kolega ma błąd łączenia się z serwerem ? Wiem co trzeba zrobic !

 

1.Wyłączasz zapore systemu windows

 

Start---->panel sterowania------>zapora systemu windows---->wyłącz

 

2.wyłącz antywirusa (jeśli jest konieczne)

 

3.twoje porty w portmap'ie muszą byc z koncówką .100

 

4.Twoje spolszcznie musi miec Twoje ip hamachi z końcówką .100

 

5.Twój kolega musi miec spolszczenie z normalnym ip twojego hamachi

 

6.A teraz najważniejsze: PortMap

 

a)czasami portmapy nie działają chodz nie wiem czemu !! Wiem bo sam tak miałem

b)pobierz mojego portmapa z gwarancją że wejdziesz na serva i twój kolega !!

c)Twoje porty w portmapie mają byc z końcówką .100

 

Pobierz

To jest ukryta treść, proszę

Skan

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano
Masz problem z serwerem pisze ciągle zostaniesz połączony z serwerem a twój kolega ma błąd łączenia się z serwerem ? Wiem co trzeba zrobic !

Jak dla mnie to zdanie jest bez sensu, bo po co sie bawic zeby pisalo blad podczas laczenia sie z servem zamiast zostaniesz polaczony?

I tak zaden wtedy nie wejdzie na serv

Opublikowano

No to jest oczywiste. Piszą to w każdym poradniku, jak postawić serwer...

 

-

×
×
  • Dodaj nową pozycję...